سه شنبه 26 دی 1396 22:37:26

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 6424

تاریخ انتشار : 31/03/1393 - 09:12

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه:

آموزه‌های دینی براساس شرایط زمان‌های مختلف بیان شود

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه گفت: آموزه‌های دینی و قرآنی باید با توجه به شرایط زمان‌های مختلف برای مردم بیان شود.

آموزه‌های دینی براساس شرایط زمان‌های مختلف بیان شود

به گزارش سوادکوه آنلاین،حجت‌الاسلام احمد قربانی در خطبه‌های نماز جمعه پل‌سفید سوادکوه با تاکید بر اینکه هیچکس حق ندارد در امور دینی اظهارنظر کند و کارشناسان دینی اجازه بیان آن را دارند، اظهار داشت: آیات و روایات مختلف بیانگر اجازه بیان شرایط دینی توسط کارشناسان است و خداوند در قرآن رسالت پیامبر را در هدایت مردم بیان کرده است.

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه با گرامیداشت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی برای تبلیغ و ترویج دینی به وجود آمده است و مبلغ باید زمان‌شناس باشد.

وی با بیان اینکه آموزه‌های دینی و قرآنی باید با توجه به شرایط زمان‌های مختلف برای مردم بیان شود تا اسلام ناب در همه اعصار خود را نشان دهد، خاطرنشان کرد: تبلیغات اسلامی باید با توجه به ویژگی‌های زمان برای پاسخگویی به مردم تلاش کند.

خطیب جمعه پل‌سفید با تاکید بر لزوم صرفه‌جویی در مصرف آب گفت: آب و فاضلاب شهرستان سوادکوه سال‌های سال در شهر پل‌سفید به صورت استیجاری اداره می‌شود و عدم وجود اعتبار را دلیل بر استیجاری بودن آن توصیف می‌کنند، ولی در شهر آلاشت سوئیت احداث می‌کند و باید در این زمینه پاسخگو باشند.

 


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : آموزه‌های دینی براساس شرایط زمان‌های مختلف بیان شود

آموزه‌های دینی براساس شرایط زمان‌های مختلف بیان شود