شنبه 01 اردیبهشت 1397 15:49:57

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 6423

تاریخ انتشار : 31/03/1393 - 09:09

امام جمعه زیراب سوادکوه:

انتخابات عراق سبب روشنگری کشورهای منطقه شد

امام جمعه زیراب سوادکوه گفت: 276 حزب و گروه سیاسی در انتخابات عراق که با نظارت بین‌المللی برگزار شد شرکت کردند و این انتخابات باعث روشنگری کشورهای منطقه شد.

انتخابات عراق سبب روشنگری کشورهای منطقه شد

به گزارش سوادکوه آنلاین،حجت‌الاسلام محمدزمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه زیراب با تاکید بر اهمیت احترام به والدین در آموزه‌های دینی، گفت: احترام به والدین بعد از توحید و یکتاپرستی مورد  تاکید دین اسلام و از حقوق اسلامی و انسانی است.

امام جمعه زیراب سوادکوه در ادامه بیان بخش‌هایی از وصیت‌نامه شهیدان زیراب به وصیت‌نامه شهید انبیا آب‌رود اشاره کرد و افزود: شهید آب‌رود در وصیت‌نامه خود لبیک به ندای امام راحل را باعث سربلندی مسلمانان و مانع ظلم استکبار توصیف کرده است.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات عراق و موفقیت نوری المالکی و حزب او در آن، گفت: 276 حزب و گروه سیاسی در انتخابات عراق که با نظارت بین‌المللی برگزار شد شرکت کردند و این انتخابات باعث روشنگری کشورهای منطقه شد.

رضایی، برگزاری موفق انتخابات در عراق را بیانگر حضور موثر و برتر ایران در منطقه توصیف کرد و گفت: دولت نوری المالکی در قضیه سوریه با ایران هماهنگ بوده است.

خطیب جمعه زیراب با گرامیداشت روز اصناف و هفته قوه قضاییه و سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی و با اشاره به تلاش‌های ایران در مبارزه با مواد مخدر، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران با اهدای هزاران شهید در راه مبارزه با مواد مخدر متعهدانه عمل کرده است.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : انتخابات عراق سبب روشنگری کشورهای منطقه شد

انتخابات عراق سبب روشنگری کشورهای منطقه شد

  • پربازدیدترین ها