پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 23:53:13

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 642

تاریخ انتشار : 04/08/1392 - 22:59

با انجام رای گیری:

اعضای شورای اسلامی شهرستان سوادکوه شمالی انتخاب شدند

اعضا شورای اسلامی سوادکوه شمالی با حضور مسئولان و روسای شوراهای اسلامی شهر و روستای در این شهرستان انتخاب شدند.

اعضای شورای اسلامی شهرستان سوادکوه شمالی انتخاب شدند

به گزارش سوادکوه به نقل از روابط عمومی فرمانداری سوادکوه شمالی؛ جلسه انتخاب اعضای اولین هیئت رئیسه شورای اسلامی شهرستان سوادکوه شمالی در محل فرمانداری برگزار شد.

در ابتدا نمایندگان حاضر در جلسه با ادای سوگند بر تلاش برای خدمت‌رسانی به مردم متعهد شدند.

پس از آن با رأی‌گیری و شمارش آرا به ترتیب سید علی اکبر حدیثی بعنوان رئیس ، یدالله پیاب بعنوان  نائب رئیس ، احمد تقوی بعنوان منشی و امید احمدی و موسی محسن پور به عنوان اعضای شورای اسلامی شهرستان سوادکوه شمالی به مدت یک سال انتخاب شدند.

فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی  در این جلسه گفت:تعامل و همکاری اعضای شورای اسلامی شهرستان سوادکوه شمالی با شوراهای اسلامی شهر و روستا،مسئولین استانی و شهرستانی باعث پیشبرد اهداف و برنامه ها خواهد شد.

کمال رستمعلی افزود: از آنجا که وظایف شوراها در قانون مشخص شده است از تمامی اعضاء انتظار      می رود تا مشکلات مردم را در روستاهای توابع پیگیری کنند و نسبت به حل آنان با مسئولین همکاری نمایند.

شهرستان سوادکوه شمالی که بر اساس مصوبه هیت دولت از بخش به شهرستان ارتقا یافت ، با داشتن  دو بخش مرکزی و نارنجستان و یک شهر شیرگاه بیست و یکمین فرمانداری استان مازندران می باشد.دیدگاه شما در مورد : اعضای شورای اسلامی شهرستان سوادکوه شمالی انتخاب شدند

اعضای شورای اسلامی شهرستان سوادکوه شمالی انتخاب شدند

  • پربازدیدترین ها