شنبه 01 اردیبهشت 1397 12:27:15

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 6291

تاریخ انتشار : 25/03/1393 - 16:43

اختصاصی/معاون برنامه ریزی واشتغال استان مازندران بیان کرد:

پیشرفت و توسعه سوادکوه در گرو توجه به بخش سرمایه گذاری خصوصی

معاون برنامه ریزی واشتغال استان مازندران درجلسه برنامه ریزی بودجه شهرستان سوادکوه شمالی اظهار داشت: یکی از مهمترین اقدامات ، برای پیشرفت سوادکوه وسوادکوه شمالی نگاه ویژه به سرمایه گذاری در بخش خصوصی است.

پیشرفت و توسعه سوادکوه در گرو توجه به بخش سرمایه گذاری خصوصی

به گزارش خبرنگارسوادکوه آنلاین علی احسانی با بیان این امرکه سوادکوه دارای منابع عظیم خدادای و طبیعی بسیاری است و این منابع باید در جهت توسعه و اشتغال به کار رود اذعان کرد:از شیوه دولت محوری باید در حوزه های حاکمیتی بهره گرفت ولی در حوزه های دیگرهمچون اقتصاد می توان برپایه مشارکت مردمی و بخش خصوصی حرکت کرد.

وی با اشاره به اینکه مازندران بخصوص در بحث توسعه درسطح کشور هنوز جایگاه خود را پیدا نکرده است بیان داشت: تنها نگاه صرف به بودجه عمومی دولت، ما را در مسیر رشد و توسعه قرار نخواهد داد، همانطور که در برنامه های بودجه ی گذشته این را به خوبی درک کرده ایم.

احسانی افزود:رویکرد برنامه  ریزی بودجه استان به سمت و سوی سرمایه گذاری در بخش خصوصی درحرکت است.

وی از فرماندارشهرستان خواست طبق این رویکرد عمل کرده و سند چشم انداز توسعه ای را تدوین کند که محورآن تنها بر پایه بودجه عمومی نباشد تا شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی بتوانند مسیر رشد همه جانبه ای را طی کنند.

معاون برنامه ریزی و اشتغال استان در ادامه سخنانش تاکید کرد:ازجمله کارهای مهمی که در2شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی باید به اجرا درآید ایجاد ستادی درفرمانداری برای جذب سرمایه گذار دربخش های مختلف است.

وی ضمن اشاره به مواهب و ظرفیت های بیشماری که  در این 2شهرستان وجود دارد خاطرنشان ساخت:باید تمامی ظرفیت های شهرستان در تمامی زمینه ها شناسایی شود و این اطلاعات در اختیار سرمایه گذاران داخلی و خارجی در بخش خصوصی گذارده شود تا این 2شهرستان محروم به سطح و جایگاه بالاتری ارتقا یابند و هم سطح دیگر شهرستان های استان شوند.دیدگاه شما در مورد : پیشرفت و توسعه سوادکوه در گرو توجه به بخش سرمایه گذاری خصوصی

پیشرفت و توسعه سوادکوه در گرو توجه به بخش سرمایه گذاری خصوصی

  • پربازدیدترین ها