جمعه 24 آذر 1396 02:14:01

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 6264

تاریخ انتشار : 25/03/1393 - 00:07

اختصاصی/رئیس هلال احمر شهرستان سوادکوه خبر داد:

عضویت حدود2000جوان درسازمان جوانان هلال احمر

رئیس هلال احمر شهرستان سوادکوه گفت: حدود2000جوان سوادکوهی عضو سازمان جوانان هلال احمر شهرستان هستند.

عضویت حدود2000جوان درسازمان جوانان هلال احمر

جوانان سنگ بنای هر کشوری محسوب می شوند بخصوص در سازمان هایی چون هلال احمر که مبنای آن بر نیروی جوان داوطلب بنیان شده است.

جهانگیرآذری در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با یادآوری مهمترین سیاست های جمعیت چون صلح و دوستی و تفاهم تصریح کرد:جوانان زیربنای جمعیت هلال احمر محسوب می شوند و نقش مهمی در بخش های مختلف این سازمان بخصوص در بحث امداد و نجات دارند.

وی در ادامه افزود: جوانانی که تمایل به کار امدادرسانی دارند به این سازمان مراجعه کرده و آموزش های لازم را می گذرانند تا در زمان حادثه در خدمت مردم باشند.

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه با اشاره به عضویت بالغ بر 2000نفری جوانان شهرستان عنوان داشت:یک جمعیت پویا،جمعیتی است که داوطلبان و نیروی جوان زیادی را به خود جذب کند و بتواند به آن ها آموزش های لازم را جهت خدمت رسانی ارائه دهد.

وی تصریح کرد:سازمان هلال همواره پذیرای جوانان است و درهر زمان آمادگی خود را برای به عضویت درآوردن داوطلبین علی الخصوص جوانان اعلام می دارد.

آذری با اشاره به بخش های فعال جمعیت جوانان هلال چون شاخه های دانش آموزی، دانشجویی، آزاد و غنچه های هلال اظهار داشت:این نهاد کانون های دانشجویی را نیز در دانشگاه های آزاد سوادکوه و پیام نور دایر کرده است که این کانون ها در ایام خاص مسئول برگزاری برنامه های جمعیت در دانشگاه های ذیربط هستند.

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه اذعان داشت: به غیر از بحث امداد رسانی از وظایف دیکر نهاد جوانان ، برگزاری مراسمات مختلف بخصوص در اعیاد و سوگواره ها به کمک اعضای جوان است.دیدگاه شما در مورد : عضویت حدود2000جوان درسازمان جوانان هلال احمر

عضویت حدود2000جوان درسازمان جوانان هلال احمر