سه شنبه 29 خرداد 1397 17:17:00

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 620

تاریخ انتشار : 03/08/1392 - 20:40

رئیس ستاد دهه غدیر شهر زیراب مازندران خبر داد:

تشکیل ستاد دائمی غدیر در زیراب

رئیس ستاد دهه غدیر شهر زیراب مازندران با اشاره به تشکیل ستاد دائمی غدیر در شهر زیراب، گفت: ستاد دائمی غدیر با هدف برگزاری برنامه‌های مختلف دینی در طول سال تشکیل می‌شود.

تشکیل ستاد دائمی غدیر در زیراب

سوادکوه- حجت‌الاسلام محمدزمان رضایی در گفت‌وگو با  خبرگزاری فارس با تاکید بر اینکه غدیر متعلق به بشریت است، گفت: خداوند برای دست‌یابی انسان به کمال، قرآن را به عنوان کتاب و پیامبر اکرم(ص) را به عنوان معلم برای بشر فرستاده است.

رئیس ستاد دهه غدیر شهر زیراب سوادکوه با بیان اینکه نعمات بدون ولایت برای بشر رنج و بدبختی به همراه دارد، افزود: ولایت حضرت علی(ع) و فرزندان بزرگوار وی به عنوان حلقه اتصال انسان و خدا است.

وی تنها راه نجات بشر از ابتدای خلقت تاکنون را حضور در حلقه نور، عدالت ائمه اطهار و دوری از ظلمت توصیف و خاطرنشان کرد: آشنایی بشریت با غدیر آشتی با همه خوبیهاست.

رضایی بر لزوم تبیین علمی غدیر و ارزش‌های شیعه تاکید کرد و با یادآوری دیدگاه مقام معظم رهبری درباره بیان علمی و منطقی معارف شیعه، تصریح کرد: امام خمینی(ره) احیاگر اصلی غدیر در قرن حاضر بوده است که این راه توسط مقام معظم رهبری تداوم دارد.

رئیس ستاد دهه غدیر شهر زیراب سوادکوه با تقدیر از همکاری و همراهی مردم و مسئولان برای برگزاری برنامه‌های دهه غدیر شهر زیراب، گفت: برگزاری برنامه‌های دهه غدیر با هدف نشر و بسط ارزش‌های غدیر و بهره جستن از توجه آل نبی(ص) که در نزد خدا آبرو دارند برای گره‌گشایی از مشکلات بیکاری و ازدواج جوانان و مشکلات جامعه است.

وی بر فعالیت دائمی ستاد غدیر شهر زیراب برای برگزاری برنامه‌های مختلف مناسبتی و دینی در طول سال اشاره کرد و گفت: استفاده از فضای مجازی برای دست‌یابی به اهداف دینی و مذهبی در دستور کار ما قرار دارد.دیدگاه شما در مورد : تشکیل ستاد دائمی غدیر در زیراب

تشکیل ستاد دائمی غدیر در زیراب

  • پربازدیدترین ها