سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 05:40:52

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 6189

تاریخ انتشار : 20/03/1393 - 15:49

اختصاصی/سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

دو خبرخوش رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه برای ورزشکاران

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه گفت:یکی از اولویت های سال جاری در بحث ساخت سالن ورزشی وتجهیز آن در صورت تامین اعتبار دراین بخش پروژه بهره برداری زمین فوتبال چمن مصنوعی شیرگاه و سالن باستانی زیرآب است.

دو خبرخوش رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه برای ورزشکاران

رضا احمدزاده در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با توجه به بحث عملکرد خدمات رسانی و تجهیز سازی هئیت های ورزشی شهرستان در سال گذشته یادآورشد:اداره ورزش و جوانان در سال 92با توجه به بودجه محدودی که در اختیار داشت توانست اقداماتی ازجمله کلنگ زنی چمن مصنوعی شیرگاه،کلنگ زنی استخر سرپوشیده در شیرگاه توسط بخش خصوصی،شروع پروژه های احداث سالن های ورزشی در روستاها ،احداث فونداسیون سالن ورزشی در کاریکلای لفور و...را انجام دهد.

وی در ادامه با خاطر نشان کردن این مورد که امسال پروژه جدیدی تعریف نشده است و اداره ورزش و جوانان درحال پیگیری پروژه های ناتمام سال گذشته است افزود:اگر بودجه کافی در اختیار این نهاد قرار گیرد تا 2ماه آینده زمین فوتبال چمن مصنوعی شیرگاه آماده بهره بردای می شود.

شایان ذکر است این پروژه تا الان 80%پیشرفت فیزیکی داشته است.

احمدزاده در ادامه اظهار داشت:سالن باستانی شهر زیرآب که سال ها از کلنگ زنی آن می گذرد، بعلاوه پیگیری افتتاح پروژه های نیمه کاره از جمله سالن ورزشی آلاشت و سالن تخصصی ورزش های رزمی پل سفید از جمله اقدامات و برنامه های این نهاد در سال جاری است.دیدگاه شما در مورد : دو خبرخوش رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه برای ورزشکاران

دو خبرخوش رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه برای ورزشکاران

  • پربازدیدترین ها