جمعه 29 دی 1396 00:38:19

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 6150

تاریخ انتشار : 18/03/1393 - 14:51

اختصاصی/جنایت یا حادثه؟

درگیری لفظی به مرگ جوان سوادکوهی انجامید

درگیری لفظی چند جوان در یکی از روستاهای سوادکوه سرانجام با مرگ یک جوان به پایان رسید.

درگیری لفظی به مرگ جوان سوادکوهی انجامید

به گزارش سوادکوه آنلاین، بامداد روز جمعه (16/03/93) آمبولانس اورژانس بدن بی جان جوانی را به بیمارستان شهدای زیراب منتقل کرد.

این جوان که به شدت از ناحیه پهلو مورد اصابت چاقو قرار گرفته بود در حین انتقال به بیمارستان فوت کرد.

به گفته برخی منابع آگاه مشاجره لفظی چند جوان در یکی از روستاهای شهر زیراب سوادکوه بعد از دقایقی شدت گرفته و با دخالت خانواده های طرفین به درگیری منجر می شود.

متاسفانه در این درگیری یکی از طرفین دعوا بر اثر ضربات چاقو به پهلو به شدت زخمی می شود که در حین انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست می دهد.

هنوز علت اصلی این حادثه مشخص نشده و پلیس هم آمار دقیقی از جزئیات این حادثه ارائه نکرده است اما تحقیقات پلیس در این خصوص ادامه دارد و حتی گفته می شود چندین نفر در این خصوص بازداشت شده اند.

 برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 18 خرداد 1393 - 23:12
  محسنی

  اولا خاجکلای زیرآب بود. دوما پهلو نبود و به قفسه سینه زدند. ثانیا علتش هم نامردی بود چون در حضور پدرش و در داخل حیاط مقتول ضربه خورد. رابعا در بیمارستان امام ساری بعداز 8 ساعت بستری بودن به رحمت خدا رفت. خامسا بنویسید که آن لحظه زیراب آمبولانس دارای امکانات نداشت.

  14 1
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 21 خرداد 1393 - 21:35
  صادق هدایت

  یکی از خودش بپرسه نیروی انتظامی کجا بود مگه زیراب چقدر وسعت داره که بعد از دعوای اول نیومدن تابرسی کنن تا این جوری یه نفر جانشواردست بده. باید برخورد شدیدی باعاملان این حاثه بشه تادرس عبرتی برای سایرین باشه. واز دستگاه های مسئول توضیح خواسته بشه.

  8 0
 • پاسخ به نظر سه شنبه 27 خرداد 1393 - 14:55
  نصرالله زاده

  با سلام خدمت همه بنده به عنوان پسرخاله مرحوم امیر حسین جهانبخشی از طرف خانواده مرحوم عرض میکنم که ما هییچ رضایتی به قاتل نخواهیم داد و از خدا میخواهیم ان قاتل نامرد به طناب دار اویخته شود.

  6 1
دیدگاه شما در مورد : درگیری لفظی به مرگ جوان سوادکوهی انجامید

درگیری لفظی به مرگ جوان سوادکوهی انجامید