جمعه 24 آذر 1396 00:34:58

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 6101

تاریخ انتشار : 17/03/1393 - 13:18

اختصاصی/رئیس سازمان هلال احمر سوادکوه خبر داد:

ساماندهی تیم امداد و نجات کوهستان در ایام تابستان

رئیس سازمان هلال احمر شهرستان اعلام کرد:در ایام تابستان برای جلوگیری از هرگونه حادثه و کمک رسانی به گردشگران به خصوص کوهنوردان ، تیم های امداد ونجات کوهستان در حال ساماندهی برای این ایام می باشند.

ساماندهی تیم امداد و نجات کوهستان در ایام تابستان

درآستانه نزدیک شدن به فصل تعطیلات ، شهرستان سوادکوه که یکی از قطب های گردشگری کشور در ایام تابستان محسوب می شود با دارا بودن کوه ها و قلل زیبا و دیدنی همواره مورد توجه کوهنوردان سراسرکشور قرار گرفته است اما در این مکان ها همیشه احتمال خطر و آسیب وجود دارد لذا رئیس سازمان هلال احمر شهرستان اعلام کرد:در ایام تابستان برای جلوگیری از هرگونه حادثه و کمک رسانی به گردشگران به خصوص کوهنوردان ، تیم های امداد ونجات کوهستان در حال ساماندهی برای این ایام می باشند.

جهانگیرآذری درگفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با اشاره به لزوم هماهنگی نهادهای امدادی وخدماتی  در روزهای پرگردشگرتابستان اذعان داشت:با نزدیک شدن به روزهای تعطیلات تابستانی جمعیت هلال احمر جلسه ای را با دستگاه های دخیل در امرجاده ای ازجمله پلیس راه، اداره راه وترابری و اورژانس جهت تعامل وهمکاری هرچه بیشتر دربحث جاده ای و خدمات رسانی به مسافران برگزار می کند.

وی گفت:از آنجا که محورهای مواصلاتی سوادکوه از جمله محورهای استراتژیک و یکی از شاهراه های ورود به مازنذران و استان های شرقی کشور می باشد لذا این جلسات محملی برای تبادل نظر و مشخص کردن وظایف هر ارگان بوده تا حادثه ای اتفاق نیافتد و اگرهم رخ داد دستگاه های ذیربط ،هرکدام مسئولیت های خود را بدانند و وظایف خود را به درستی انجام دهند.

رئیس سازمان هلال احمر سوادکوه در ادامه فزود: ما چه در بحث امداد ونجات جاده ای و چه در بحث امداد ونجات کوهستان از مجرب ترین تیم ها دراین ایام استفاده می کنیم تا از بروزهرگونه حادثه پیشگیری کنیم و در صورت بروز حادثه با خدمات رسانی به موقع خسارات وتلفات را کنترل وکاهش دهیم.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر یکشنبه 18 خرداد 1393 - 12:39
    خبرنگار افتخاری

    سلام سرور ارزشمندم. در صورت صلاحدید این خبر را درج فرمایید. اصل همه اصل ها در همه نسل ها ولایت فقیه است . http://savadkohonline.blogfa.com/post-437.aspx

    0 0
دیدگاه شما در مورد : ساماندهی تیم امداد و نجات کوهستان در ایام تابستان

ساماندهی تیم امداد و نجات کوهستان در ایام تابستان