جمعه 31 فروردین 1397 13:24:08

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 6099

تاریخ انتشار : 17/03/1393 - 10:54

اختصاصی/رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه :

امسال تیم کشتی صدرا درلیگ برتر کشتی حضور می یابد

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه با اشاره به اینکه ورزش کشتی ازموفق ترین رشته های ورزشی شهرستان می باشد اعلام کرد:امسال در جهت تشویق جوانان و بالا رفتن سطح کشتی شهرستان ، تیم کشتی صداری زیرآب در لیگ برتر کشتی حضور می یابد.

امسال تیم کشتی صدرا درلیگ برتر کشتی حضور می یابد

رضا احمدزاده درگفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با تصریح این امرکه کشتی شهرستان از موفقترین رشته های ورزشی سوادکوه می باشد ابراز داشت: مازندران مهدکشتی است و سوادکوه نیزهمواره پهلوانان و قهرمانان بی شماری را در این عرصه پرورش داده و می دهد.

وی  با بیان این که نهاد ورزش و جوانان همواره درپی اعتلای ورزش شهرستان بخصوص رشته کشتی می باشد اظهار داشت: از مهمترین قول های عملی که امسال به کشتی گیران می دهیم،تجهیز سالن های ورزشی برای این رشته می باشد تا ورزشکاران بخصوص جوانانی که استعداد وتمایل به این رشته ورزشی دارند به خوبی بتوانند استعدادهایشان را شکوفا سازند.

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه ضمن یادآوری کمبودها و معضلات ورزش شهرستان عنوان داشت: نبود خوابگاه های ورزشی یکی از مهمترین عامل رشد نیافتن ورزش شهرستان می باشد.

وی در ادامه افزود: کمبود اعتبارات در بخش ورزشی که شاهرگ حیاتی هر جامعه ای محسوب می شود باعث شده است ما نتوانیم خدمات دهی کافی را به هیئت های ورزشی بخصوص رشته کشتی که مهد آن این سرزمین است ارائه دهیم.

احمدزاده خاطرنشان کرد:با توجه به وسعت شهرستان،پراکندگی وتعدا د زیاد روستاها امکانات ورزشی ما جوابگوی جوانان ورزشکار نیست.

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه ازمسئولان و نهادها خواست تا برای اعتلا و پیشرفت ورزش شهرستان همه دست به دست هم دهند و همکاری لازم را بنمایند زیرا ورزش یک امر همه گیر و مهمترین نیاز جامعه امروز ماست.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر یکشنبه 18 خرداد 1393 - 09:50
  124

  این کشتی و این تیم بازی برای انتخابات مجلسه مثل برگزاری همایش سوادکویهای مقیم تهران هی گفتیم این همایش برای مردم سوادکوه نیست برای انتخابات مجلسه کسی باور نکرد حالا تیم صدرا و کشتی ورزش برای انتخابات مجلسه متاسفانه بعضی ها با همایش و تیم داری جوگیر شدند و مجلس را با تشک کشتی اشباه گرفتند

  3 2
  دوشنبه 19 خرداد 1393 - 23:35
  125

  سلام آقای 124باشگاه صدرا از 12 سال پیش تیم کشتی میداد نه امسال از قبل نام شهرزیراب یاسوادکوه نام آشنا نبود ولی الان تا اسم زیراب برده می شه همه میگن همان شهری که تیم خوب کشتی صدرا داره . همهایش سوادکوهی ها از 4سال قبل بود مه امسال ومدیر عامل باشگاه صدرافقط دبیر همایش بود نه رئیس همایش. تازه اگربرای مجلس باشه روش بدی نیست نه ضد نظام نه مخالف شرع اگر طبق قوانین وشرع اسلام باشه که خوبه نباید خصومت شخصی خود را در سایت بیان کنی

  +0 --1
دیدگاه شما در مورد : امسال تیم کشتی صدرا درلیگ برتر کشتی حضور می یابد

امسال تیم کشتی صدرا درلیگ برتر کشتی حضور می یابد

 • پربازدیدترین ها