چهار شنبه 27 دی 1396 10:51:52

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 6002

تاریخ انتشار : 14/03/1393 - 14:27

اختصاصی/ نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت:

از خودگذشتگی و صداقت امام در راه دین او را جاودانه کرد/ با داشتن رهبری بصیر راه را درست رفتیم

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس ضمن مقایسه انقلاب اسلامی با واقعه عاشورا از خود گذشتگی و صداقت امام (ره) برای احیای اسلام را دلیل اصلی علاقه مشتاقان به ایشان دانست

از خودگذشتگی  و صداقت امام در راه دین او را جاودانه کرد/ با داشتن رهبری بصیر راه را درست رفتیم

کمال علیپور در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین، ضمن مقایسه انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) با دوره بعثت پیامبر اکرم(ص) اظهار داشت: امام(ره) در زمانی انقلاب کرد که جهان در جهالت مدرن به سر می برد و هیچ تفاوتی با جهالت زمان حضرت محمد(ص) نداشت بلکه تنها ظاهری مدرن به خود گرفته بود.

وی به فداکاری های امام(ره) برای مقابله با این جهالت اشاره کرد و گفت: بنیانگذار انقلاب برای احیای اسلام و پیروزی انقلاب از خود، فرزند و همه چیزش گذشت، او با ایستادن در مقابل جهالت طاغوتیان در یک گوشه از جهان پایه گذار حرکتی عظیم شد.

علیپور سپس به مقایسه قیام اباعبدالله(ع) با انقلاب اسلامی ایران پرداخت و ابراز داشت: اگر قیام امام حسین (ع) بعد از 1400 سال همچنان زنده است به این دلیل است که امام برای خودش قیام نکرده بود و قیام عاشورا قیامی صادقانه بود، قیامی که با صداقت در گفتار، رفتار و عمل سید الشهداء(ع) توأم بود و در انتهای کار نیز امام(ع) برای احیای دین جدش حرف و عمل را یکی کرد و در مقابل شمشیرهای دشمنان قرار گرفت.

نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت خاطر نشان کرد:  این ها موجب شده حرارت امام حسین(ع) بعد از 1400 سال همچنان در قلوب مومنین هست و هیچ وقت سرد نمی شود.

وی اذعان داشت: از آنجا که امام خمینی(ره) نیز برای احیای دین اسلام از همه چیزش گذشت به انسانی افلاکی تبدیل شد که دیگر در خاک نمی گنجد و این سبب شده روز به روز بر علاقه و مهربانی مردم خصوصا جوانان به امام (ره) افزوده شود.

علیپور بیان کرد: امام(ره) به دنبال مسائل مادی نبود، ایشان با زنده کردن مبحث ولایت فقیه که استمرار حکومت انبیاء است، نشان داد که خاکی نیست و همیشه زنده خواهد بود و بر دلها حکومت خواهد کرد.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در ادامه در پاسخ به اینکه آیا ما بعد از گذشت 25 سال از ارتحال ملکوتی معمار انقلاب راه امام(ره) را به درستی ادامه دادیم، تاکید کرد: قطعا هیمن طور بوده، چرا که ما رهبری هوشیار، آگاه و بصیر داریم که مسائل را رصد می کنند و راه امام را نشان می دهند.

نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت به انحراف برخی از مسئولین از مسیر انقلاب اشاره کرد و اظهار داشت: البته برخی از افراد و حتی مسئولین حکومتی از این مسیر منحرف شدند و ما دیدیم که به دشمنان پناهنده شدند اما این ها دلیل نمی شود که بگوییم راه امام(ره) به انحراف رفته است.

وی افزود: امروز بعد از گذشت 25 سال از ارتحال معمار انقلاب بر خلاف تصور بعضی ها که فکر می کردند از شکوه این مراسم کاسته شود ما شاهد آن هستیم که جمعیت حاضر برای مراسم نسبت به گذشته افزایش داشته است.

علیپور ادامه داد: امروز بسیج ما از مرز بیست میلیون گذشته است و این افزایش در جذب نیرو نمایان کننده آن است که مقام معظم رهبری با بصیرت،آگاهی و هوشیاری راه امام(ره) را ادامه می دهد.دیدگاه شما در مورد : از خودگذشتگی و صداقت امام در راه دین او را جاودانه کرد/ با داشتن رهبری بصیر راه را درست رفتیم

از خودگذشتگی  و صداقت امام در راه دین او را جاودانه کرد/ با داشتن رهبری بصیر راه را درست رفتیم