شنبه 02 تیر 1397 16:41:08

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 600

تاریخ انتشار : 02/08/1392 - 13:51

سوادکوه گزارش می دهد:

نبود پول کافی فصل مشترک همه ادارات سوادکوه شمالی

در اولین جلسه پیگیری مصوبات سفرهای درون شهرستانی شورای اداری سوادکوه شمالی این نتیجه استنباط شد که نبود پول کافی برای انجام پروژه های عمرانی فصل مشترک همه ادارات شهرستان سوادکوه شمالی است.

نبود پول کافی فصل مشترک همه ادارات سوادکوه شمالی

به گزارش سوادکوه، اولین مرحله طرح سفرهای درون شهرستانی اعضای شورای اداری شهرستان با بازدید هفته گذشته این شورا از روستای ایوک پایان یافت.

در امتداد این طرح و در پایان اولین مرحله آن اولین جلسه پیگیری  مصوبات سفرهای درون شهرستانی شورای اداری  سوادکوه شمالی عصر دیروز در شهر شیرگاه برگزار شد.

جلسه دیروز به خواندن همه مصوبات دور اول  بازدیدها و ارائه گزارش از طرف مسئولین ادارات گذشت.

جلسه پیگیری مصوبات نشان داد که عمده مشکلات این 15 روستا حول 5 محور آب روستایی، برق، طرح هادی، راه و زمین های ورزشی روستاها می چرخد.

البته این جلسه با فراز و نشیب های بسیاری روبه رو بود و در بعضی موارد تشکر و در مواردی هم عتاب نمایندگان روستاها از مسئولین ادارات را در پی داشت.

با توجه به  گفت و شنود ها و آمارهای ارائه شده از سوی مسئولین و نمایندگان  روستاها می توان با اطمینان زیادی اعلام کرد که بیش از 50 درصد مصوبات دور اول سفرهای درون شهرستانی شورای اداری شهرستان سوادکوه شمالی اجرایی شده است.

با در نظر گرفتن امکانات وبودجه ادارات شهرستان این عملکرد تا حدی قابل قبول است، اما نباید فراموش کرد که مصوباتی که هنوز اجرایی نشده اند از درجه اهمیت بالایی برخوردارند.

گزارشات ارائه شده از سوی مدیران حاکی از آن است که نبود بودجه کافی مهم ترین عامل اجرایی نشدن ما بقی مصوبات است.به نظر می رسد نبود پول کافی برای انجام پروژه های عمرانی فصل مشترک همه ادارات است.

 به گفته فرماندار سوادکوه شمالی قرار است این طرح در سه مرحله برگزار شود و در هر مرحله آن طی بازدید از 15 روستا؛ مشکلات اهالی روستا از نزدیک بررسی شود . در پایان هر مرحله  نیز در جلسه ای با حضور مسئولین ادارات شهرستان و نمایندگان روستاها در قالب کارگروه هایی مصوبات جلسات قبلی پیگیری و در صورت نیاز مورد بازبینی قرار گیرد.

رستمعلی همچنین اعلام کرد:« پیگیری دوم این مصوبات دو ماه دیگر در قالب نشستی برگزار می شود.»

 دیدگاه شما در مورد : نبود پول کافی فصل مشترک همه ادارات سوادکوه شمالی

نبود پول کافی فصل مشترک همه ادارات سوادکوه شمالی

  • پربازدیدترین ها