پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 21:47:33

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 5972

تاریخ انتشار : 13/03/1393 - 22:53

اختصاصی/ سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

ترافیک نیمه سنگین محور سوادکوه در شامگاه سیزدهم خرداد

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه ابراز داشت: تکمیل نشدن پروژه 4 بانده کردن محور سوادکوه در این نقاط سبب شده ترافیک در این نقاط گاها حالت ایستایی به خود بگیرد، همچنین بسته شدن جاده هراز عامل دیگری برای افزایش ترافیک روزانه در محور سوادکوه شده است.

ترافیک نیمه سنگین محور سوادکوه در شامگاه سیزدهم خرداد

به گزارش سوادکوه آنلاین، همزمان با فرا رسیدن تعطیلات نیمه خردادماه موج جدیدی از مسافرت ها به استان مازندران آغاز شده است.

حجم بالای خودروهای ورودی به شهرستان سوادکوه موجب شده امروز شاهد ترافیک نیمه سنگینی در محور سوادکوه باشیم که البته این ترافیک  در برخی از نقاط گلوگاهی این محور گاها موجب توقف کامل خودروها و ایجاد ترافیک سنگین در محور شده است.

سرهنگ محمد ولی مرادی فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه دقایقی پیش در مصاحبه با خبرنگار سوادکوه آنلاین خاطر نشان کرد: مشکل ترافیک در محور تقریبا برطرف شده و هم اکنون شاهد جریان ترافیک روان در محور سوادکوه هستیم.

وی علت اصلی بروز ترافیک نیمه سنگین در محور سوادکوه را وجود نقاط گلوگاهی و قیف مانند در چند نقطه از این محور دانست و اضافه کرد: تکمیل نشدن پروژه 4 بانده کردن محور سوادکوه در این نقاط سبب شده ترافیک در این نقاط گاها حالت ایستایی به خود بگیرد، همچنین بسته شدن جاده هراز عامل دیگری برای افزایش ترافیک روزانه در محور سوادکوه شده است.

مرادی ابراز داشت: با استفاده از 80 نفر نیروی کمکی برای کنترل ترافیک امروز شاهد کاهش هجم ترافیک و زمان توقف خودرو ها در محور سوادکوه به نسبت سال گذشته بودیم.دیدگاه شما در مورد : ترافیک نیمه سنگین محور سوادکوه در شامگاه سیزدهم خرداد

ترافیک نیمه سنگین محور سوادکوه در شامگاه سیزدهم خرداد

  • پربازدیدترین ها