شنبه 02 تیر 1397 00:56:54

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 5934

تاریخ انتشار : 12/03/1393 - 20:56

اختصاصی/ نماینده جانباز سوادکوهی:

باید جانبازان را به عنوان قهرمانان تاریخ برجسته کنیم

نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت با اشاره به جانفشانی های جانبازان در طول دفاع مقدس گفت: باید جانبازان را به عنوان قهرمانان تاریخ برجسته کنیم.

باید جانبازان را به عنوان قهرمانان تاریخ برجسته کنیم

سید هادی حسینی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین، ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن اعیاد شعبانیه و تبریک روز پاسدار، جانباز و آزادگان، جانبازان گرانقدر را شهدای زندۀ انقلاب دانست و تاکید کرد: امنیت و آرامش امروز کشور مرهون ایثار و فداکاری کسانی است که دیروز در میادین جنگ برای حفظ  اسلام، تمامیت ارضی و ناموس کشور تا پای جان جنگیدند.

وی با اشاره به وضعیت امنیتی برخی از کشورها نظیر افغانستان، سوریه و عراق اظهار داشت: نباید جانفشانی های شهدا و جانبازان را فراموش کرد، هرکس این جنگ را فراموش کرد مفهومش این است که خود را فراموش کرده است.

حسینی با بیان اینکه ما باید جانبازان را به عنوان قهرمانان تاریخ برجسته کنیم خاطر نشان کرد: اگر امروز ما این جانفشانی ها را فراموش کنیم مسلما در آینده دیگر کسی برای جانفشانی کردن وجود نخواهد داشت.

نماینده مردم سوادکوه در خانه ملت که خود در جرگه جانبازان جنگ تحمیلی است و ترکش هایی را از آن دوران در بدن خود به یادگار دارد بیان کرد: دردهایی که جانبازان عزیز ما تحمل می کنند قابل تصور نیست، ترکش ها و گاز های شیمیایی موجود در بدن آنها شرایطی را برای برخی از این عزیزان به وجود آورده که غیر قابل تحمل است.

وی در ادامه با بیان برخی از مشکلات و مسائل مربوط به جانبازان اعلام کرد: در این دو سالی که در مجلس حضور داریم تمام سعی مان را کردیم که بتوانیم قوانین مربوط به جانبازان و ایثارگران را تسهیل کنیم.

حسینی گفت: در قانون سال 93 هم فضای خیلی خوبی نسبت به سال گذشته فراهم شد ولی در عین حال من فکر می کنم هر چقدر نظام جهوری اسلامی، مجلس و دولت برای جانبازان عزیز و سرافراز فعالیت کند باز هم کم است.

نا گفته نماند که سید هادی حسینی خود از جانبازان سال های جنگ است که در جریان حادثه هفتم اسفند سال 60 شیرگاه به درجه جانبازی نایل آمد و از سال 60 تا پایان جنگ تحمیلی در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور داشت و به گفته خودش به فتوای امام راحل(ره) در طول همه دوران کاری اش در خط مقدم جبهه بوده است.دیدگاه شما در مورد : باید جانبازان را به عنوان قهرمانان تاریخ برجسته کنیم

باید جانبازان را به عنوان قهرمانان تاریخ برجسته کنیم

  • پربازدیدترین ها