چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 03:15:48

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 5895

تاریخ انتشار : 11/03/1393 - 13:11

اختصاصی/فرمانده راهور شهرستان سوادکوه هشدار داد:

روزهای 14 و 15 خرداد احتمال ترافیک سنگین در محور سوادکوه/ الزامی بودن رعایت نکات ایمنی در نقاط حادثه خیز

فرمانده پلیس راهور شهرستان سوادکوه گفت: پیش بینی می شود امسال نیز به علت نیمه کاره بودن تعریض جاده ها و ورود بیش از حد خودرو در این ایام در محور سوادکوه، ترافیکی سنگین را شاهد باشیم.

روزهای 14 و 15 خرداد احتمال ترافیک سنگین در محور سوادکوه/  الزامی بودن رعایت نکات ایمنی در نقاط حادثه خیز

علی اکبر احمدی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین ضمن یادآوری ترافیک سنگین محور سوادکوه در ایام ارتحال امام در سال گذشته اظهار داشت: پیش بینی می شود امسال نیز به علت نیمه کاره بودن تعریض جاده ها و ورود بیش از حد خودرو در این ایام در محور سوادکوه، ترافیکی سنگین را شاهد باشیم.

وی  ضمن اشاره به محدودیت های اعمالی پلیس ناجا از روز سه شنبه بیان داشت:در این روزها  پلیس راهور، یگان های انتظامی و عوامل کمکی در جهت روان سازی ترافیک در محورهای مواصلاتی سوادکوه حضوری 100درصدی خواهند داشت تا هموطنان با آسودگی کامل در جاده ها برانند.

احمدی با بیان این نکته که حضور بی هدف همشهریان در سطح جاده ها می تواند بار ترافیکی را افزایش دهد از همشهریان خواست تا از عبور و مرور بی هدف در سطح شهرستان در روزهای پایانی هفته خودداری نمایند.

فرمانده راهور سوادکوه ضمن تاکید بر رعایت قانون در سطح جاده ها اذعان داشت: هموطنان اگر می خواهند سفری سالم و بی دغدغه داشته باشند باید فرامین پلیس را در محورهای مواصلاتی جدی بگیرند.

وی در ادامه بیان داشت:سرعت و سبقت غیر مجاز در روزهای پایانی هفته که مصادف با ایام ارتحال امام خواهد بود می تواند جان هزاران نفر را به خطر بیاندازد پس بیاید به حقوق دیگران احترام بگذاریم .

احمدی در ادامه با تاکید به رعایت نکات ایمنی در نقاط حادثه خیز گفت:نقاط حادثه خیز شهرستان سوادکوه ، شامل حد فاصل پیچ کوبان تا عبور چالی در شیرگاه،جمشیدآباد تا بالا زیرآب در زیرآب و پل و ورودی شهر در پل سفید می باشد که مسافران باید دقت لازم را در این نقاط به عمل آوردند چون این جاده ها هرساله قربانیان زیادی می گیرد و رعایت نکات ایمنی به خصوص دراین محورها الزامی است.

وی در خاتمه تاکید کرد: هموطنان با برنامه ریزی و مدیریت در حرکت و زمان می توانند از انسداد راه ها و ایجاد ترافیک جلوگیری نمایند.دیدگاه شما در مورد : روزهای 14 و 15 خرداد احتمال ترافیک سنگین در محور سوادکوه/ الزامی بودن رعایت نکات ایمنی در نقاط حادثه خیز

روزهای 14 و 15 خرداد احتمال ترافیک سنگین در محور سوادکوه/  الزامی بودن رعایت نکات ایمنی در نقاط حادثه خیز

  • پربازدیدترین ها