سه شنبه 29 خرداد 1397 15:05:14

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 5894

تاریخ انتشار : 11/03/1393 - 10:41

اختصاصی/ رئیس دانشگاه آزاد سوادکوه:

اعتصابی انجام نشده/ حقوق کارمندان ده روز تاخیر داشت/ شهریه ها کفاف هزینه های دانشگاه را نمی دهد.

رئیس دانشگاه آزاد واحد سوادکوه با بیان اینکه تجمع صبح امروز کارمندان این دانشگاه اعتصاب نبوده، گفت: ده روز است که حقوق کارمندان به تاخیر افتاده و آنها می خواستند مرا ببینند.

اعتصابی انجام نشده/ حقوق کارمندان ده روز تاخیر داشت/ شهریه ها کفاف هزینه های دانشگاه را نمی دهد.

دکتر محمد احمدی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین اظهار داشت: تجمع کارمندان اعتصاب نبوده بلکه آنها می خواستند مرا ببینند و از چند روز قبل نیزقرار بوده آنها امروزبه اردو بروند و جمع شدن آنها در حیاط به این دلیل بوده است.

وی با تکذیب اینکه کارمندان دو ماه است که حقوق نگرفته اند بیان کرد: متاسفانه الآن مدتی است که کمبود نقدینگی داریم و این سبب شده حقوق اردیبهشت ماه کارمندان این دانشگاه به مدت ده روز به تاخیر بیافتد.

احمدی با بیان اینکه چرخ دانشگاه آزاد با شهریۀ دانشجویان می چرخد ابراز داشت: داشگاه آزاد واحد سوادکوه به غیر از شهریه دانشجویان منبع درآمدی دیگری ندارد و کاهش دانشجو در این واحد سبب کاهش نقدینگی شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه با اشاره به عدم توازن در دخل و خرج این دانشگاه اعلام کرد: دانشگاه ما 3 میلیارد و 900 میلیون تومان هزینه دارد در حالی که ما فقط 2 میلیارد و 800 میلیون تومان شهریه می گیریم، این کسری یک میلیاردی موجب شده ما با بحران مواجه شویم.

وی اظهار داشت: فعلا تصمیم بر این شد حقوق ها را کاهش دهیم تا بتوانیم بحران را رد کنیم، در سازمان مرکزی پیگیر هستیم و از مسئولین هم می خواهیم به ما کمک کنند.

احمدی گفت: به تمام مسئولین هم گفتیم اگر می توانند بیایند و به ما کمک نقدی کنند والا اگر از ما پول نگیرند وضع ما بهتر می شود.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر شنبه 24 خرداد 1393 - 14:15
    یکی از کارکنان سوادکوه

    رئیسی که یک کینه ای عقده ای را به عنوان معاون خود نگه دارد و باعث پایمال شدن حق و حقوق پرسنلش شود باید استعفا دهد. معاون اداری و مالی واحد سوادکوه، آقای محسن زاده! چگونه میخواهید پاسخگوی اعمالتان در پیشگاه خداوند باشید؟!!!!

    0 0
دیدگاه شما در مورد : اعتصابی انجام نشده/ حقوق کارمندان ده روز تاخیر داشت/ شهریه ها کفاف هزینه های دانشگاه را نمی دهد.

اعتصابی انجام نشده/ حقوق کارمندان ده روز تاخیر داشت/ شهریه ها کفاف هزینه های دانشگاه را نمی دهد.

  • پربازدیدترین ها