چهار شنبه 02 خرداد 1397 19:26:39

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 586

تاریخ انتشار : 02/08/1392 - 01:29

سید هادی حسینی اعلام کرد:

حمایت فراکسیون ورزش از صالحی امیری

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با صالحی امیری از حمایت این فراکسیون از وی خبر داد و گفت: فراکسیون ورزش رویکرد مثبت و حمایتی از صالحی امیری دارد و معتقد است وی توانایی مدیریت امور مربوط به ورزش و جوانان را دارد.

حمایت فراکسیون ورزش از صالحی امیری

به گزارش سوادکوه به نقل از خبرگزاری خانه ملت، سید هادی حسینی  از حمایت فراکسیون ورزش از صالحی امیری خبر داد و اظهار داشت: صالحی امیری به خاطر توانایی استراتژیک بالا به لحاظ تئوریک با نظرات رئیس جمهور نزدیک است و قدرت سازماندهی امور ورزش وجوانان را دارد.

نماینده مردم قائم‌شهر،سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی، گفت: گرایش متعادل صالحی امیری برای حفظ توازن دو حوزه جوانان و ورزش اعضای فراکسیون ورزش را مجاب به حمایت از وی کرد.

وی افزود: باید به حوزه جوانان و ورزش نگاه فرهنگی حاکم باشد که با توجه به نگاه فرهنگی صالحی امیری می‌توان به مدیریت وی امیدوار بود.

سخنگوی فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی درباره برنامه‌های بعدی فراکسیون ورزش اعلام کرد: بعد تمام شدن موضوع وزرا فراکسیون ورزش بر مباحث باشگاه‌ها متمرکز خواهد شد و موضوع خصوصی‌سازی در ورزش را پیگیر می‌شود./دیدگاه شما در مورد : حمایت فراکسیون ورزش از صالحی امیری

حمایت فراکسیون ورزش از صالحی امیری

  • پربازدیدترین ها