سه شنبه 01 خرداد 1397 23:49:58

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 5574

تاریخ انتشار : 05/03/1393 - 21:20

به گزارش سوادکوه آنلاین:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران در بیمارستان شهدای زیرآب بستری شد

دکتر محمد محمدپور به علت شدت فشار کاری در بیمارستان شهدای زیراب بستری شد.

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران در بیمارستان شهدای زیرآب بستری شد

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از بلاغ سعدی عبدالهی «رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سوادکوه» اظهار داشت: پیش از ظهر امروز دکتر محمدپور در راه بازگشت از تهران به مازندران به علت ضعف جسمانی در بیمارستان شهدای زیراب بستری شد.

وی افزود: دکتر محمدپور در طی این مسیر در سوادکوه، به علت ضعف جسمانی ناشی از شدت فشار کاری، مجبور به توقف در زیراب و مراجعه به بیمارستان شد.

عبدالهی در خصوص آخرین وضعیت جسمانی دکتر محمدپور گفت:وی در حال حاضر پس از معاینه و انجام آزمایشات، بستری و بنا به نظر پزشکان تا چند ساعت دیگر با بهبود وضعیت جسمانی مرخص خواهد شد.

گفتنی است هفته گذشته هیأتی از مازندران متشکل از «احسانی» معاون برنامه ریزی استاندار، «بابایی کارنامی» مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و «محمدپور» ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران جهت بازدید از افتتاحیه نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران با محوریت مازندران عازم سلیمانیه عراق شده بودند.

این تیم ضمن حضور در مراسم افتتاحیه، توسعه مناسبات اقتصادی – تجاری و گسترش همکاری های دوجانبه میان مازندران و سلیمانیه عراق را جهت بهبود صادرات خارجی استان در رأس کار خود قرار دادند.

شایان ذکر است محمدپور که به همراه این هیأت عصر روز گذشته وارد تهران شده بود، در حالی امروز در بیمارستان زیراب بستری شد، که صبح امروز تهران را به مقصد مازندران ترک کرده بود.دیدگاه شما در مورد : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران در بیمارستان شهدای زیرآب بستری شد

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران در بیمارستان شهدای زیرآب بستری شد

  • پربازدیدترین ها