پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 06:31:05

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 5563

تاریخ انتشار : 05/03/1393 - 20:10

اختصاصی/ رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه خبر داد:

راه اندازی تیم توانای 3 در ادارات

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه گفت:با همکاری هلال احمر استان مازندران،تیم توانای 3 متشکل از امدادگران خانم برای آسیب دیدگان مونث در ادارات راه اندازی می شود.

راه اندازی تیم توانای 3 در ادارات

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه گفت:با همکاری هلال احمر استان مازندران،تیم توانای 3 متشکل از امدادگران خانم برای آسیب دیدگان مونث در ادارات راه اندازی می شود.

جهانگیرآذری،رئیس جمعیت هلال احمرشهرستان سوادکوه در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با اشاره به سیاست های جمعیت هلال احمر درسال 93اظهار داشت:طبق فرموده مقام معظم رهبری  که امسال را سال"فرهنگ واقتصاد،با عزم ملی و مدیریت جهادی"نامگذاری کرده اند باید گفت دربطن سیاست های جمعیت هلال احمرهم جهاد و روحیه جهادگری وجود داشته وهم تمامی کارهای این جمعیت نمود فرهنگی را با خود به همراه دارد.

وی با بیان اینکه شهرستان سوادکوه تنها شهرستان در سطح استان است که دارای 5 پایگاه امداد و نجات می باشد افزود: جمعیت هلال احمردرسوادکوه وسوادکوه شمالی 4پایگاه امداد ونجات را به صورت شبانه روزی راه اندازی کرده است که کارکمک رسانی به مردم را انجام می دهند.همچنین 1پایگاه فصلی هم در منطقه دوگل در ایام خاص،تابستان،زمستان و عید نوروز فعال است.

آذری در ادامه افزود:از دیگر سیاست های جمعیت هلال احمر در این سال می توان به بحث آموزش امدادهای اولیه درروستاها اشاره کرد.جمعیت در نظر دارد درهر روستا یک خانه داوطلب راه اندازی کند وآموزش های لازم امدادگری را به روستاییان ارائه دهد و از خود روستائیان برای امدادگری در آن منطقه استفاده کند.

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه گفت:از برنامه های درحال بررسی هلال احمرتوسعه وبسط آموزش کمک های اولیه درمدارس،دانشگاهها،موسسات دولتی وشرکتهاست همچنین طرح ویژه توانای 3نیز در ادارات در حال راه اندازی می باشد.

وی ضمن بیان این که بنای هلال احمر از داوطلبان تشکیل شده است از دیگرکارهای هلال احمر را در سال جدید طرح گروه های حمایتی دانست واظهار داشت:ما ازخیرین در مقاطع مختلف به خصوص در ماه مبارک رمضان که پیش رو داریم در طرحی به نام همای رحمت کمک های انسان دوستانه لازم را جمع آوری می کنیم وبه نیازمندان می رسانیم.

آذری افزود:هلال احمر حلقه رابط بین توان توانمندان ونیاز نیازمندان است و یکی از سیاست های مهم هلال احمر برمحوریت این شعار می چرخد.دیدگاه شما در مورد : راه اندازی تیم توانای 3 در ادارات

راه اندازی تیم توانای 3 در ادارات

  • پربازدیدترین ها