دوشنبه 04 تیر 1397 01:16:03

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 553

تاریخ انتشار : 28/07/1392 - 23:43

مسئولین در خواب:

وعده ای که عملی نشد

در پی کشته شدن پنجمین قربانی در عبور طالع رودبار طبق وعده مسئولین قرار بود تا پایان هفته گذشته مشکل این نقطه برطرف گردد اما...

وعده ای که عملی نشد

سوادکوه- اواسط هفته دوم مهرماه بود که خبر کشته شدن پنجمین قربانی عبور طالع رودبار منتشر شد در پی اعلام این خبر در جهت رفع مشکل این منطقه بعضی از مسئولین خبر از افتتاح جاده چهار بانده در این قسمت از محور سوادکوه دادند.

همچنین کمال علیپور عضو کمیسیون عمران مجلس در یک مصاحبه رسمی در روز شنبه بیستم مهرماه اعلام کرد:« مشکل عبور طالع رودبار تا پایان هفته برطرف می گردد.»

در حالی که دو روز از پایان زمان وعده داده شده می گذرد تا کنون هیچ اقدام موثری از سوی عوامل مسئول انجام نگرفته است.

جالب اینجاست که یکی از مسئولین ابراز داشت خود او نیز بارها نزدیک بوده بر اثر اشتباه در این نقطه تصادف کند.

درخواست ما از مسئولین این بود که با نصب تابلوهایی هشدار دهنده و مسدود کردن دو طرف مسیر جاده ای که هنوز برای افتتاح آماده نسیت از افزایش تلفات در عبور طالع رودبار جلوگیری نمایند اما آنها با اطمینان خبر از افتتاح این جاده دادند، واقعا گذشتگان راست گفتند:« سنگ بزرگ نشانه نزدن است.»

گفتنی است عبور طالع رودبار  نقطه ای مرگبار در محور سوادکوه است که به دلیل نصب گاردریل  پیش از افتتاح باند جدید جاده و نبود علائم هشدار دهنده کافی، تا کنون 5 تن جان خود را  در آن از دست داده اند.

قابل ذکر است که برخی از مسئولین مربوطه نیز به هیچ عنوان در این زمینه حاضر به مصاحبه نشدند. کمال رستمعلی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان سوادکوه شمالی شدت یافتن ترانزیت و قاچاق مواد مخدر را زنگ خطری جدی برای جامعه دانست و تنها راه ایمن سازی جامعه را پیشگیری اصولی بیان نمود.

وی طی سخنانی به بررسی مصوبات جلسه قبل و نحوه و کیفیت اجرای آن پرداخته و بااشاره به کشفیات قابل توجه مواد مخدر درچند ماهه اخیر از زحمات فرماندهی انتظامی شهرستان تشکر نمود.

سپس مرادی دبیر شورای هماهنگی با بیان اینکه مواد مخدر منشا بسیاری از جرائم است اظهار داشت: مهمترین جلسه بعد از شورای تامین شهرستان ، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در سطح شهرستان است

در ادامه جلسه نیز بعد از اظهار نظر هر یک از اعضاء در خصوص مبارزه با مواد مخدر، مقرر شد جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ماهی یک مرتبه برگزار شود. هم چنین تصمیم بر این شد کمیته های درمان، فرهنگ، پیشگیری و اطلاعات از سوی دبیران مربوطه بیش از گذشته فعال شوند.

گفتنی است جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان سوادکوه شمالی به ریاست کمال رستمعلی فرماندار و با  حضور علیرضا مرادی دبیر شواری هماهنگی مبارز با مواد مخدر استان  و دیگر اعضای این شورا در محل فرمانداری سوادکوه شمالی برگزار شد.  

 برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر دوشنبه 29 مهر 1392 - 12:02
  علي

  خداوكيلي انتظار داشتي عملي شه!!!!!!!

  0 0
 • پاسخ به نظر جمعه 03 آبان 1392 - 23:43
  اسماعيل رضايي

  انشااله زودتر درست ميشه تا خانواده ديگه اي داغدارنشه!!!

  0 0
دیدگاه شما در مورد : وعده ای که عملی نشد

وعده ای که عملی نشد

 • پربازدیدترین ها