چهار شنبه 05 اردیبهشت 1397 01:01:33

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 552

تاریخ انتشار : 28/07/1392 - 23:36

رستمعلی گفت:

قاچاق مواد مخدر زنگ خطری جدی برای جامعه

فرماندار سوادکوه شمالی گفت:« شدت یافتن ترانزیت و قاچاق مواد مخدر را زنگ خطری جدی برای جامعه است.»

قاچاق مواد مخدر زنگ خطری جدی برای جامعه

سوادکوه- کمال رستمعلی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان سوادکوه شمالی شدت یافتن ترانزیت و قاچاق مواد مخدر را زنگ خطری جدی برای جامعه دانست و تنها راه ایمن سازی جامعه را پیشگیری اصولی بیان نمود.

وی طی سخنانی به بررسی مصوبات جلسه قبل و نحوه و کیفیت اجرای آن پرداخته و بااشاره به کشفیات قابل توجه مواد مخدر درچند ماهه اخیر از زحمات فرماندهی انتظامی شهرستان تشکر نمود.

سپس مرادی دبیر شورای هماهنگی با بیان اینکه مواد مخدر منشا بسیاری از جرائم است اظهار داشت: مهمترین جلسه بعد از شورای تامین شهرستان ، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در سطح شهرستان است

در ادامه جلسه نیز بعد از اظهار نظر هر یک از اعضاء در خصوص مبارزه با مواد مخدر، مقرر شد جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر ماهی یک مرتبه برگزار شود. هم چنین تصمیم بر این شد کمیته های درمان، فرهنگ، پیشگیری و اطلاعات از سوی دبیران مربوطه بیش از گذشته فعال شوند.

گفتنی است جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان سوادکوه شمالی به ریاست کمال رستمعلی فرماندار و با  حضور علیرضا مرادی دبیر شواری هماهنگی مبارز با مواد مخدر استان  و دیگر اعضای این شورا در محل فرمانداری سوادکوه شمالی برگزار شد.  

 برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر دوشنبه 29 مهر 1392 - 12:05
    كمال

    با عرض سلام و خسته نباشيد تا زماني كه ما نتونيم جلوي دونه درشتا رو بگيريم و زندان هامون و كلانتري هامونو اصلاح كنيم نميشه با اين معضل مبارزه كرد

    0 0
دیدگاه شما در مورد : قاچاق مواد مخدر زنگ خطری جدی برای جامعه

قاچاق مواد مخدر زنگ خطری جدی برای جامعه

  • پربازدیدترین ها