پنج شنبه 06 اردیبهشت 1397 06:39:10

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 550

تاریخ انتشار : 28/07/1392 - 20:08

راهپیمایی سبز پوشان در روز چهارشنبه

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه و سوادکوه شمالی با اشاره به برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی برای گرامیداشت عید غدیر، گفت: راهپیمایی سادات سوادکوه در روز غدیر برگزار می‌شود.

راهپیمایی سبز پوشان در روز چهارشنبه

به گزارش سوادکوه به نقل از فارس،حجت‌الاسلام حسین ذاکری خطیر ظهر امروز در جلسه طرح و برنامه اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه با اشاره به عظمت عید غدیر خم، گفت: گرامیداشت غدیر به عنوان واقعه‌ای عظیم در دین ما باید مورد تبلیغ قرار گیرد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه و سوادکوه شمالی به برنامه‌ریزی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سوادکوه برای گرامیداشت دهه غدیر در سوادکوه اشاره کرد و افزود: راهپیمایی روز غدیر با حضور سادات و مسئولان و مردم در روز چهارشنبه و از ساعت 9 از مسجد جامع زیراب به امامزاده عبدالحق و در شهرهای شیرگاه و پل سفید برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه مراکز قرآنی و هیئت مذهبی و فعالان دینی و قرآنی حضور پررنگی در برنامه‌های دهه غدیر داشته باشند، خاطر نشان کرد: دیدار با علما و ایثارگران سادات نیز از دیگر برنامه‌های این اداره در دهه غدیر است.

ذاکری خطیر به هماهنگی‌های اداره تبلیغات اسلامی برای حضور سخنرانان در مراکز آموزشی و قرآنی و ترویج ارزش‌های غدیر اشاره و تصریح کرد: همکاری با ستاد برگزاری دهه غدیر در شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه شمالی نیز در اولویت برنامه‌های ما قرار دارد.دیدگاه شما در مورد : راهپیمایی سبز پوشان در روز چهارشنبه

راهپیمایی سبز پوشان در روز چهارشنبه

  • پربازدیدترین ها