سه شنبه 29 خرداد 1397 15:02:05

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 55

تاریخ انتشار : 22/06/1392 - 22:46

امام جمعه پل سفید:

حمله آمریکا به سوریه موجب اتحاد مسلمانان می‌شود

امام جمعه پل سفيد در خطبه هاي نماز جمعه گفت:«حمله آمريکا و هم‌پيمانان او به سوريه موجب اتحاد مسلمانان و عملي شدن فرمايش امام راحل درباره نابودي اسرائيل خواهد شد.»

حمله آمریکا به سوریه موجب اتحاد مسلمانان می‌شود

سوادکوه- حجت‌الاسلام علي رضانژاد در خطبه‌هاي نمازجمعه زيراب با تاکيد بر لزوم اجرايي شدن سبک زندگي مورد نظر مقام معظم رهبري، گفت: احاديثي از ائمه درباره سبک زندگي وجود دارد که اجرا کردن آن مقدمه‌اي براي زندگي سعادتمندانه است.

امام جمعه موقت زيراب با تبريک ميلاد امام رضا (ع) و دهه کرامت، افزود: فراگيري علوم، خدمت‌رساني و اهميت امر به معروف و نهي از منکر از شاخص‌هاي مورد نظر امام رضا (ع) براي سبک زندگي اسلامي است.

وي با اشاره به گراميداشت شهريار شاعر ديني کشور به نقش هنر در نشر معارف اسلامي اشاره و خواستار تعميق ارزش‌هاي اسلامي در جامعه شد.

رضانژاد، آمريکا و غرب را کشورهاي حامي آشوب در سوريه ذکر کرد و گفت: نظام سلطه بايد دست از آشوب و بحران در منطقه بردارند.

خطيب جمعه زيراب با اشاره به گزارش اقتصادي و سياست خارجي رئيس جمهور، تصريح کرد: دولت براي رفع مشکلات معيشتي و اقتصادي مردم تلاش کند و نمايندگان مجلس با حضور پررنگ در نماز جمعه مشکلات مردم را بررسي و رفع کنند.

*اهل بصيرت در جامعه عيب پوشي کنند

حجت‌الاسلام محمد مهدوي خطيب جمعه شيرگاه نيز در خطبه‌هاي نماز جمعه شيرگاه با تاکيد بر اينکه تدين بايد همراه با تعقل باشد، گفت: متدين غيرعاقل تبديل به ابن‌ملجم مي‌شود و به بيان امام رضا (ع) مومن بايد پرده‌پوشي از گناهان، مدارا با مردم و صبر در سختي‌ها را در رفتار خود داشته باشد.

امام جمعه شيرگاه با انتقاد از افراد شاخصي که نه تنها عيوب را نمي‌پوشانند بلکه براي ديگرات عيب درست مي‌کنند، افزود: افرادي هستند که عيب مي‌سازنند و خود را هم اهل بصيرت مي‌دانند.

وي با تاکيد بر اينکه در مقابل طرح‌هاي پيچيده دشمن بايد مدبرانه برنامه‌ريزي کنيم، خاطرنشان کرد: ما با دشمن معمولي روبرو نيستيم بلکه دشمن ما ده‌ها سال تجربه مقابله با حکومت‌ها و افکار جهان را دارد و هر بي‌سياستي نبايد خود را سياستمدار بداند.

*حمله آمريکا به سوريه موجب اتحاد مسلمانان مي‌شود

حجت‌الاسلام احمد قرباني خطيب جمعه پل سفيد در خطبه‌هاي نماز جمعه پل سفيد با تاکيد بر اينکه تقوا موجب نجات انسان را فراهم مي‌کند، گفت: اگر کارهاي خودمان را با ملاک تقوا انجام دهيم در بين مردم شرمنده نمي‌شويم و باعث نجات ما در قيامت مي‌شود.

امام جمعه پل سفيد با اشاره با سالروز کشتار صبرا و شتيلا توسط رژيم صهيونيستي، افزود: کشتار مردم بي‌گناه و جنايات مختلف در کارنامه سياه رژيم صهيونيستي وجود دارد.

وي با اشاره به تحولات سوريه و خطاب به آمريکا و غرب، تصريح کرد: حمله آمريکا و هم‌پيمانان او به سوريه موجب اتحاد مسلمانان و عملي شدن فرمايش امام راحل درباره نابودي اسرائيل خواهد شد.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : حمله آمریکا به سوریه موجب اتحاد مسلمانان می‌شود

حمله آمریکا به سوریه موجب اتحاد مسلمانان می‌شود

  • پربازدیدترین ها