سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 11:20:13

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 5456

تاریخ انتشار : 03/03/1393 - 15:55

اختصاصی/فرمانده سپاه شهرستان سوادکوه:

ایمان رزمندگان به وعده های الهی، وحدت کلمه و توکل به خدا رمز ماندگاری حماسه سوم خرداد است.

پیام رزمندگان ما به جهانیان در آن زمان این بود که ما ایستاده ایم وتا آخرین نفس از کشور خود محافظت می کنیم و ذره ای ازآن را به دست بیگانگان نمی دهیم.

ایمان رزمندگان به وعده های الهی، وحدت کلمه و توکل به خدا رمز ماندگاری حماسه سوم خرداد است.

سرهنگ بابایی فرمانده سپاه شهرستان سوادکوه طی مصاحبه ای اختصاصی با خبرنگار سوادکوه آنلاین ضمن اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر و گرامی داشت یاد و خاطره دلاور مردان عرصه جهاد وشهادت به خصوص شهیدان فتح خرمشهر ، ایمان به وعده های الهی، توکل به خدا و وحدت کلمه را رمز ماندگاری حماسه سوم خرداد دانست.

سرهنگ بابایی ضمن تصریح این نکته که کشور زمانی دچار هجوم همه جانبه دشمن قرار گرفت که روزها وماه های اول پیروزی انقلاب بود ودرکشور هنوز ساز و کارلازم پایه گذاری نشده بود گفت: این رزمندگان وبسیجیان بودند که در آن سال های سخت، گوش به فرمان امام زمانشان در جبهه های نبرد حق علیه باطل شرکت پیدا کردند وتوانستند با اتکا به خداوند در برابر دشمن استقامت کنند.

وی در ادامه افزود: پیام رزمندگان ما به جهانیان در آن زمان این بود که ما ایستاده ایم وتا آخرین نفس از کشور خود محافظت می کنیم و ذره ای ازآن را به دست بیگانگان نمی دهیم.

فرمانده سپاه سوادکوه ضمن اشاره به این نکته که ما ملتی شکست ناپذیر هستیم افزود: به فرموده امام راحل"ما با این جنگ انقلاب خود را به جهانیان صادر کردیم" و این درس عبرتی شد برای سایر کشورها تا بدانند به این سادگی ها نمی توانند به کشور ما حمله ور شوند زیرا ملت ما تا جان دربدن دارند گوش به فرمان امام زمانشان هستند و همواره  پاسخ کوبنده ای به متجاوزان خواهند داد.

وی یادآورشد:بعد از فتح خرمشهر عده ای گفتند جنگ باید درهمان نقطه متوقف شود اما باید گفت دشمن به دنبال صلح پایدار نبود، رژیم بعث عراق به دنبال تاکتیکی بود تا تجدید قوا کند و دوباره دست به حملات وسیع تری بزند واین را حضرت امام خوب فهمیده بود.

سرهنگ بابایی در ادامه ضمن گرامی داشت یاد وخاطره 4شهید شهرستان سوادکوه که در بحث آزادسازی خرمشهر حضور داشتند وبه درجه رفیع شهادت نائل آمدند افزود:سپاه ناحیه  برای سوم خرداد چندین برنامه درنظر گرفته است که از جمله آنها

می توان به دیدار با خانواده شهدا و رزمندگان حاضر در فتح خرمشهر،برگزاری یادواره 4 شهید سوادکوه در دو شهر زیرآب وپلسفید و رونمایی از یادمان شهید عبدالله رهنما در کنگلو با حضور مسئولان نهادها وادارات اشاره کرد.

فرمانده سپاه شهرستان سوادکوه درخاتمه  ضمن یادآوری نزدیک شدن به سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) گفت:سپاه شهرستان به مناسبت 25سالگرد ارتحال امام مانند سال های گذشته قریب به 1000نفر از نیروهای بسیجی و مردمی را به مرقد امام اعزام خواهد کرد.

وی در ادامه افزود:چندین برنامه محوری نیز به همین مناسبت در سطح شهرستان در 3شهر(زیرآب،پلسفید و آلاشت)در شب ارتحال امام برگزار می شود.

سرهنگ بابایی گفت:در روز13 خرداد نیز مراسم ویژه ای درامازاده عبدالحق با حضور نماینده رهبری در حج واوقاف برگزارخواهد شد.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر شنبه 03 خرداد 1393 - 23:51
    سرباز اقا

    دوست داریم سرهنگ

    2 0
دیدگاه شما در مورد : ایمان رزمندگان به وعده های الهی، وحدت کلمه و توکل به خدا رمز ماندگاری حماسه سوم خرداد است.

ایمان رزمندگان به وعده های الهی، وحدت کلمه و توکل به خدا رمز ماندگاری حماسه سوم خرداد است.

  • پربازدیدترین ها