یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 01:49:54

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 5363

تاریخ انتشار : 01/03/1393 - 21:03

اختصاصی/مسئول کتابخانه کمیل ایمانی خبر داد:

بانوی 28ساله زیرآبی کتابخوان ترین فرد زیرآب

کتابخانه زیرآب به منظور حفظ جایگاه و ارزشهای کتاب و کتابخوانی در طی اقدامی تشویقی کتابخوان ترین فرد شهر را معرفی کرد.

بانوی 28ساله زیرآبی کتابخوان ترین فرد زیرآب

کتاب و کتابخوانی یکی از مقولاتی است که در جوامع توسعه یافته همواره به آن توجه وافری می شود. در تمامی اعصار، مبنای فرهنگی و علمی یک کشور را در میزانی به نام کتاب می سنجند و هرچه به این مهم پرداخته شود هویت واصالت آن جامعه بیشتر نمود پیدا خواهد کرد. این روزها در عصری که کتابخوانی و کتابت تقریبا رو به فراموشی می گذارد در طی اقدامی تشویقی مسئول کتابخانه کمیل ایمانی شهر زیرآب برای حفظ ارزش های کتابخوانی ، کتابخوان ترین فرد شهر زیرآب را معرفی کرد.

مرضیه فلاح، مسئول کتابخانه کمیل ایمانی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین ، ضمن اشاره به اینکه خانم فاطمه باهنر بانوی 28 ساله زیرآبی لقب کتابخوان ترین فرد شهر را به خود اختصاص داده است اذعان داشت:این بانوی 28ساله بیشتر مایل به خواندن کتاب های دینی می باشد .

وی در ادامه افزود:کتابخانه زیرآب برای تشویق این فرد به خواندن بیشتراز اقدامات تشویقی چون امانت دادن کتاب های مرجع مورد نظر وی،تمدید کتاب های این بانو به صورت آنلاین و به امانت دادن بیش از 5 کتاب استفاده کرده است.

مسئول کتابخانه کمیل ایمانی ضمن اشاره به نقش محوری مطالعه ، کتابخوانی و ارزش فرهنگ مکتوب  در جهت رسیدن به آگاهی وطی طریق برای رسیدن به کمال و توسعه  عنوان داشت: کتابخانه زیرآب در راستای رسیدن به این مهم در نظر دارد افراد کتابخوان را به عضویت  رایگان کتابخانه درآورد .

فلاح در ادامه سخنان خود افزود:از سیاست های تشویقی دیگر کتابخانه تجلیل افراد کتابخوان در هفته های کتاب در راستای ایجاد انگیزش به خصوص برای کودکان و نوجوانان درعصر اینترنت و رسانه های مجازی است تا کتاب و کتابخوانی به فراموشی و تاریخ سپرده نشود.

وی ضمن تصریح این نکته که با ترویج کتاب و کتابخوانی می توان علاوه بر دستیابی به دستاوردهای نوین بشری  در زمینه  دانش ، فرهنگ و پبشینه اندیشه ها ،  به عقاید و تجلیات  فکری بزرگان فکر و اندیشه و سفارشات دینی و اسلامی آنها عمل نمود بیان داشت:مسئولان باید بیشتر به این موضوع خطیر توجه نشان دهند و زمینه را برای بهبود کتابخانه های شهرستان فراهم آورند.دیدگاه شما در مورد : بانوی 28ساله زیرآبی کتابخوان ترین فرد زیرآب

بانوی 28ساله زیرآبی کتابخوان ترین فرد زیرآب

  • پربازدیدترین ها