چهار شنبه 30 خرداد 1397 21:40:51

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 531

تاریخ انتشار : 26/07/1392 - 14:58

اختصاصی/ به گزارش سوادکوه:

ترافیک نرخ کرایه ها را 4 برابر کرد

در پی تعطیلی ایستگاه های سواری بین شهری به دلیل ترافیک سنگین در محور سوادکوه کرایه قائم شهر تا زیراب از 2500 تومان به 10000 تومان تغییر کرد.

ترافیک نرخ کرایه ها را 4 برابر کرد

سوادکوه- ترافیک چیزی است که تقریبا همه سوادکوهی ها به خصوص در روز های تعطیل به آن خو گرفته اند اما  تغییر نرخ  کرایه ها چیزی است که هر کسی نمی تواند از آن بگذرد به ویژه زمانی که بدانید کرایه به خاطر ترافیک بدون هیچ دلیل قانونی ای توسط بعضی از افراد سودجو ناگهان 4 برابر شده است.

ترافیک سنگین امروز سبب شده تا رانندگان اتومبیل عای سواری خطی محور سوادکوه دست از کار بکشند و به طور غیر رسمی کار را تعطیل نمایند، اما این عمل موجب معضلی جدی برای کسانی شده که می خواهند از قائم شهر به سمت سوادکوه بیایند چرا که باید در نبود اتومبیل های مسافربری بین شهری به دامان  مسافر کش های شخصی پناه ببرند.

بنا به گفته شاهدان عینی متاسفانه مسافرکش های شخصی بین شهری  نیز از نبود سواری های خطی سوء استفاده کرده و نرخ کرایه  قائم شهر تا زیراب را از 2500 تومان به 10000 تومان تغییر داده اند.

شایسته است مسئولین شرکت های مسافربری بین شهری در ایام تعطیل و ترافیکی با گذاشتن شیفت های ویژه برای رانندگان خود از تعطیلی کامل این ایستگاه ها جلوگیری نمایند و نگذارند مسافرت بین شهری گردنه ای شود برای چاپاندن مردمی که قصد رفتن به سوادکوه را دارند.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر جمعه 26 مهر 1392 - 20:18
    سرخکلاه

    سلام لطفا عکس را از سایت می گیرید منبعش را بنویسید یا فتوشاب نکنید

    1 0
دیدگاه شما در مورد : ترافیک نرخ کرایه ها را 4 برابر کرد

ترافیک نرخ کرایه ها را 4 برابر کرد

  • پربازدیدترین ها