جمعه 01 تیر 1397 04:27:02

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 5296

تاریخ انتشار : 31/02/1393 - 17:05

اختصاصی/ نماینده شورای عالی استانها در کمسیون فرهنگی مجلس:

پیگیر احداث سالن ورزشی بانوان در شهر زیرآب هستیم

عضو شورای شهر زیرآب صمن گزارش عملکرد شورا در دوره چهارم از پیگیری احداث سالن ورزشی بانوان شهر زیرآب خبر داد.

پیگیر احداث سالن ورزشی بانوان در شهر زیرآب هستیم

نرگس کمالی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین با تاکید بر لزوم گسترش ورزش بانوان در سطح شهرستان عنوان داشت: مهمترین مشکل احداث ورزشگاه،خریدن زمینی مناسب است که بانوان بتوانند به راحتی در آن به فعالیت های ورزشی بپردازند .

وی افزود: درمورد زمین ما رایزنی های لازم را با منابع طبیعی انجام دادیم و امیدواریم درآینده ای نزدیک زمینی مناسب و درخور بودجه شهرداری و شورا برای احداث ورزشگاه خریداری کنیم تا بعد از آن به تدوین بحث های لازم در مورد اجرا پروژه اقدام نماییم.

عضو شورای شهر زیرآب درخصوص عملکرد شهرداری و شورای شهر زیرآب در دوره چهارم گفت: شورا با همکاری شهرداری برخی از کارهای عمرانی را در سطح شهر به انجام رسانده است و پروژه هایی نیز دردست پیگیری است.

کمالی گفت: تشکیل شورایاری مناطق 18گانه شهری، تشکیل شورای ورزشی، پیگیری در خصوص حریم شهر، تهیه طرح جامع و تفضیلی شهری، احداث پارک امامزاده عبدالحق و آسفالت خیابان آن ،تجهیز پارک معلم ، لایروبی رودخانه و سد بند،آسفالت سطح شهر، تجهیز پارکینگ بیمارستان و... از جمله کارهایی است که شورا با همکاری شهرداری انجام داده است.

وی در ادامه از پروژه های در لیست پیگیری خبر داد و گفت:پیگیری خرید ساختمان دانشگاه پیام نور، پیگیری اخذ معدن شن ، ماسه و سنگ شکن ، ماسه شور و اخذ زمین برای احداث آن، پیگیری نصب المان های شهری و طرح میدان انقلاب و ... از جمله پروژه هایی است که شورا درحال پیگیری کارهای آن است و امید است در آینده ای نزدیک تمام این پروژه ها عملی شود.دیدگاه شما در مورد : پیگیر احداث سالن ورزشی بانوان در شهر زیرآب هستیم

پیگیر احداث سالن ورزشی بانوان در شهر زیرآب هستیم

  • پربازدیدترین ها