پنج شنبه 28 دی 1396 14:58:57

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 5171

تاریخ انتشار : 29/02/1393 - 14:26

اختصاصی/ نماینده مردم شهرستان های قائمشهر ، جویبار و سوادکوه در مجلس:

استفاده از انرژی هسته ای صلح آمیز حق مسلم ماست

با پایان یافتن مذاکرات وین 4 ،بدون پيشرفت در عرصه نگارش متن توافق جامع در این مقطع به سراغ کمال علیپور نماینده مردم شهرستان های قائمشهر ، جویبار و سوادکوه در مجلس رفتیم و از او درباره آینده مذاکرات هسته ای پرسیدیم.

استفاده از انرژی هسته ای صلح آمیز حق مسلم ماست

مهندس علیپور در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاینضمن تشریح این نکته که در مذاکرات هسته ای تنها چیزی که باید مطرح شود حق استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای توسط ایران است گفت:ما تا به امروز ثابت کرده ایم که خلاف این راه نرفته ایم.

وی عنوان داشت: کشورهای غربی نباید برای ما شرط و شروط قائل باشند و یک روز بگویند نباید سانتریفیوژهای 20 درصد داشته باشید، روز بعد بگویند سانتریفیوژهای 5درصد را هم نباید استفاده کنید.

نماینده مردم سوادکوه در صحن مجلس گفت:کسانی که دم از حقوق بشر می زنند  و ایران را متهم به نقض حقوق بشر می کنند باید بدانند که ناقضان حقوق بشر خود آنها هستند.کسانی که دست به کشتار در افغانستان و سوریه و.. می زنند،مسلمانان چه سنی و چه شیعه را می کشند ،دانشمندان را ترور می کنند اینها نقض حقوق بشر است و حالا ما را به بهانه نقض حقوق بشر تحریم می کنند.

علیپور در ادامه افزود:مجلس همیشه پشتیبان دولت خواهد بود،قطعا مردم نیز از دولت حمایت می کنند.در آن سوی آب ها خبری نیست و نباید منتطر حمایت و کمک غربی ها باشیم.

وی گفت:ما مانند همیشه باید به خود و توانمندی هایمان اتکا کنیم؛توسعه، پیشرفت، مقاومت، تولید همه در درون کشور وجود دارد و ما از اینجا می توانیم به دنیا پیشرفت خود را اثبات کنیم.

نماینده مردم سوادکوه در مجلس از قول امام خامنه ای عنوان داشت:"قبل از انقلاب نمی دانستند که می توانند اما حالا می دانیم که می توانیم" ولی متاسفانه برخی از مدیران و مسئولان ما خوابند و فکر می کنند که نمی توانیم.دیدگاه شما در مورد : استفاده از انرژی هسته ای صلح آمیز حق مسلم ماست

استفاده از انرژی هسته ای صلح آمیز حق مسلم ماست