چهار شنبه 27 دی 1396 06:45:28

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 5064

تاریخ انتشار : 27/02/1393 - 16:30

اختصاصی/اندر حواشی جلسه هم اندیشی هادی حسینی با هنرمندان:

سیدهادی حسینی:ما هیچ وقت در سوادکوه زبان شکر نداریم!

نماینده مردم سوادکوه،جویبار، قائمشهر وسیمرغ در نشست هم اندیشی روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر شهر زیراب به تشریح عملکرد خود در این مدت پرداخت.

سیدهادی حسینی:ما هیچ وقت در سوادکوه زبان شکر نداریم!

به گزارش خبرنگار سوادکوه آنلاین- سیدهادی حسینی در نشست هم اندیشی  روز پنج شنبه در سالن آمفی تئاتر شهر زیراب به تشریح عملکرد خود در این مدت پرداخت.

وی خاطر نشان کرد:2 سالی است که در مجلس مشغول به کار است و با توجه به بودجه  140هزار میلیاردی جاری- عمرانی 11نفر باید نگاه کنند تا 3نفر مشغول کار شوند.

حسینی در ادامه افزود: نظام اداری کشور ما، مانند سر بزرگ  بر روی تنه کوچکی است که این تنه کوچک  توان تحمل این سر بزرگ را ندارد، هیچ کجای دنیا این طور نیست.

نماینده مردم سوادکوه،جویبار،قائمشهر وسیمرغ اظهار داشت:البته وضعیت الان  کشور حاصل یک دولت نیست ، کار سال ها سیاست غلط دولت هاست.

وی در ادامه افزود: ما در زمان گذشته   2.5 میلیون بشکه نفت می فروختیم و پول آن را از پیش می گرفتیم و پول نقد را در کشور هزینه می کردیم ولی الان  1میلیون بشکه  نفت  کمتر می فروشیم اما چیزی عاید کشور نمی شود زیرا پول آن به داخل کشور تزریق نمی شود و به هند ،چین و دیگر کشورها می رود و ما مجبوریم کالا بخریم یعنی عملا دلاری وارد کشور نمی شود.

حسینی اذعان داشت:بودجه  مازندران در مجلس 400میلیارد تومان است ولی آیا همه را می توان به یک بخش اختصاص داد؟ آیا با اختصاص دادن  بودجه به یک بخش مانند فرهنگ وهنر  کل شهرستان  رونق می یابد؟

نماینده مردم سوادکوه در ادامه افزود: برای رونق شهرستان باید به جذب سرمایه گذار پرداخت اما فرهنگ مردم  شهرستان سوادکوه ، فرهنگ فرار سرمایه گذار است.

وی تصریح کرد : تا اقتصاد شهر درست نشود تا حمایتگری نداشته باشیم ،کار هنری رونق نمی یابد،سوادکوهی زبان شکر بلد نیست، یک جامعه باید ابتدا زبان شکر و فرهنگ تحمل پیدا کند تا از لحاظ فرهنگی رشد یابد.

حسینی ضمن تصریح این نکته که این تک تک اعضای جامعه  هستند که فرهنگ را می سازند خطاب به هنرمندان  که از کمبود بودجه  و عدم تامین حمایت های کافی گلایه داشتند گفت: انسان باید عقل معاش داشته باشد، اگر کاری برایتان  درآمدی ندارد آن کار را رها کنید و به سراغ مشاغل دیگر بروید.

نماینده مردم سوادکوه درمجلس در خاتمه به اصحاب رسانه خاطر نشان کرد که به دنبال حواشی  نباشند و بیشتر به مسائل  و مشکلات جامعه بپردازند.

حسینی در انتهای جلسه افزود: منظور ما از آنهایی که سرمایه گذار را فراری می دهند مردم نیست بلکه منظور ما مسئولین هستند که فرهنگ سرمایه گذاری ندارند.برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر شنبه 27 اردیبهشت 1393 - 21:56
  سوادکوهی

  سید جان یک جا با پسوند سوادکوهی خودتان را معرفی می کنید و الان هم با سوادکویها اینگونه صحبت می کنید

  26 2
 • پاسخ به نظر یکشنبه 28 اردیبهشت 1393 - 12:43
  اسلامی

  واقعا متاسف شدم از خودم که چرا برای این نماینده فعالیت کردم که العان اینگونه بی احترامی میکند

  22 2
 • پاسخ به نظر دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 - 12:35
  سجاد

  آقای نماینده شما کاری برای سوادکوهی ها نکردین که الان میگین سوادکوهی ها زبان شکر ندارن.شما یه قدم کوچیک بردارین ببینن سوادکوهی ها جونشونم میدن.درضمن این طرز صحبت کردن اصلا مناسب یک نماینده نیست...

  17 1
 • پاسخ به نظر چهار شنبه 31 اردیبهشت 1393 - 13:05
  رضا

  جناب آقای حسینی : اگر بحث شکرگذاری باشد اول از همه حضرتعالی باید شکرگذار باشید که این همه مردم سوادکوه لطف کردند و شما را انتخاب کردندو شکرگذاری شما در اینست که لحظه ای را برای برطرف کردن مشکلات منطقه خودتان درنگ نکنید و بجای سیاسی کاری و دنبال مدیریت این و اون رفتن مشکلات حوزه خودتونو حل نمایید کمی به عقبه خودتان نگاه کنید و ببینید در این مدت چکار کردید که قابل لمس باشد و مردم آنرا حس کرده باشند - این از وضع جاده و اونم از شرکتها که یکی پس از دیگری تعطیل و کارگران بیکار شده اند و اونهم از وضع نساجی و ذوب آهن و ووووووووو. پس در حقیقت شما شکر گذار این فرصتی که مردم قدرشناس سوادکوه به شما دادند را ندانستید و انفعالی عمل میکنید . قرارمان انتخابات آینده

  2 1
دیدگاه شما در مورد : سیدهادی حسینی:ما هیچ وقت در سوادکوه زبان شکر نداریم!

سیدهادی حسینی:ما هیچ وقت در سوادکوه زبان شکر نداریم!