پنج شنبه 31 خرداد 1397 18:23:40

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 5055

تاریخ انتشار : 27/02/1393 - 11:37

اختصاصی/رئیس اداره فرهنگ و ارشاد سوادکوه:

انتظار ما از نمایندگان مجلس تلاش برای تخصیص بودجه در بخش فرهنگی است.

میثم قربانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد سوادکوه در جمع هنرمندان سوادکوهی با حضور هادی حسینی نماینده مردم سوادکوه در مجلس از عدم تخصیص بودجه در بخش فرهنگی در این شهرستان خبر داد.

انتظار ما از نمایندگان  مجلس تلاش برای تخصیص بودجه در بخش فرهنگی است.

به گزارش خبرنگار سوادکوه آنلاینمیثم قربانی  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد سوادکوه  در جمع هنرمندان سوادکوهی  با حضور هادی حسینی نماینده مردم سوادکوه در مجلس از عدم تخصیص بودجه در بخش فرهنگی  در این شهرستان خبر داد.

وی گفت: 5ماه است که پولی  به اداره فرهنگ و ارشاد سوادکوه تزریق نشده است.

قربانی ضمن اشاره به  فعالیت گروه های هنری  و فرهنگی در شهرستان اذعان داشت: دربخش رسانه ها و فعالیت های مطبوعاتی  اداره ارشاد با همکاری آقای رسولی  باشگاه روزنامه نگاران مازندران را در ساعت اداری در این این اداره دایر کرده است.

همچنین در بحث هنرهای تجسمی در شهرستان سوادکوه 5 آموزشگاه فعال  مشغول به کارند که 3 آموزشگاه در شهر زیرآب، 1آموزشگاه در شهر پل سفید و1آموزشگاه در شیرگاه قرار دارد.

وی در ادامه افزود: از عملکرد دیگر اداره   فرهنگ و ارشاد در بخش فرهنگی  می توان به راه اندازی مجدد  شورای راهبردی تئاتر و نمایش اشاره کرد،این گروه ها سازماندهی شده اند  و به مناسبت های مختلف  به اجرای برنامه می پردازند.

قربانی  افزود:متاسفانه  شهرستان سوادکوه  در بخش موسیقی سنتی  مدت زیادی کم کار شده بود  و اگر هم  برنامه ای کار می شد به صورت برنامه های 2 دقیقه ای اجرا می شد  اما ما توانستیم  با همه مسائل و مشکلات مالی  اجرای زنده ای با استاد خشر رو برای اولین بار  در سوادکوه داشته باشیم.

در بخش تئاتر کودک نیز با همکاری ارشاد برنامه ای با حضور مجید قناد  مجری برنامه های کودک در پل سفید اجرا شد.

رئیس اداره ارشاد سوادکوه در ادامه  گفت: در بخش موسسات فرهنگی وهنری  در سطح شهرستان  مسئولان  این موسسات  کمال همکاری را با ما انجام  می دهند و در مناسبت های مختلف به اجرای برنامه های فرهنگی می پردازند.

همچنین تاسیس  موسسه  فرهنگی در شیرگاه  و نصب بنرهای فرهنگی و هنری  و سازماندهی  جایگاه آن ها  در دستور کار این نهاد قرار دارد.

میثم قربانی در آخر افزود:تمام این تلاش ها زمانی  معنا می یابد  که همه این  زحمت کشان نتیجه زحمات خود را ببینند  و از لحاظ مالی تامین شوند  و هنرمندان از تمام ابعاد مورد حمایت های لازم قرار بگیرند.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر دوشنبه 29 اردیبهشت 1393 - 23:10
    نیازی

    قبلا هم انتظارت فقط نشستن بر روی این سمت بود...

    0 0
دیدگاه شما در مورد : انتظار ما از نمایندگان مجلس تلاش برای تخصیص بودجه در بخش فرهنگی است.

انتظار ما از نمایندگان  مجلس تلاش برای تخصیص بودجه در بخش فرهنگی است.

  • پربازدیدترین ها