یکشنبه 26 آذر 1396 15:09:14

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 491

تاریخ انتشار : 24/07/1392 - 00:03

سیدمحمد صادقیان شهردار ارطه شد

سیدمحمد صادقیان شهردار سابق زیراب ظهر امروز طی مراسمی به سمت شهرداری ارطه رسید.

سیدمحمد صادقیان شهردار ارطه شد

سوادکوه- سیدمحمد صادقیان با اشاره به رای پنج عضو شورای شهر ارطه به وی، گفت: ارطه شهری با ظرفیت‌های لازم برای توسعه است و 10 هزار و 75 نفر جمعیت دارد.

وی با تاکید بر اینکه تعامل با مردم مهمترین عامل موفقیت در شهرداری خواهد بود، افزود: طرح هادی در روستاهایی که تبدیل به شهر ارطه شده‌اند، انجام نشد و برای توسعه زیرساخت‌ها و مبلمان شهری باید برنامه‌ریزی اجرایی انجام شود.

شهردار منتخب ارطه با اشاره به سرمایه‌های انسانی و وجود فرهیختگان و نخبگان ارطه، خاطرنشان کرد: فعالیت تاثیرگذار در شهر تازه تاسیس ارطه با تعامل مردمی و همراهی و همکاری شورای اسلامی به دست می‌آید.

صادقیان از آمادگی مردم و شورای اسلامی شهر ارطه برای اختصاص زمین و استقرار ادارات و نهادهای شهری خبر داد و یادآوری کرد: تجربه اعضای شورای اسلامی شهر ارطه در شوراهای اسلامی روستاهایی که به شهر تبدیل شده‌اند فرصت مناسبی برای استفاده از تجربیات و توانمندی‌های آنان است.

وی به برنامه‌ریزی اولیه برای دعوت از نخبگان شهر ارطه برای استفاده از پیشنهادات و راهکارهای آنان اشاره و خاطرنشان کرد: چشم‌انداز گردشگری منطقه ارطه از ظرفیت‌های توسعه آن است.

به گزارش خبرگزاری فارس، سیدمحمد صادقیان سابقه فعالیت 20 ساله در شهرداری را در کارنامه خود دارد که دو دوره سرپرست شهرداری و دو هزار و 208 روز شهردار شهر زیراب سوادکوه بوده است.

مراسم معارفه شهردار جدید ارطه روز سه‌شنبه 23 مهر ماه ساعت 12 ظهر در مسجد کفشگرکلا برگزار می‌شود.دیدگاه شما در مورد : سیدمحمد صادقیان شهردار ارطه شد

سیدمحمد صادقیان شهردار ارطه شد