شنبه 02 تیر 1397 19:58:07

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 48139

تاریخ انتشار : 18/12/1396 - 08:50

تنبل‌ترین نژاد‌های سگ+تصاویر

همه سگ‌ها به ورزش و فعالیت نیاز دارند، اما برخی از آن‌ها استراحت‌های طولانی را ترجیح می‌دهند، همیشه کسل هستند و زود خسته می‌شوند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، سگ ها  یا رفتار صاحبان تنبل خود را بیش از سایر سگ‌ها تقلید می‌کنند. و برخی از آنها بیشتر زمانشان را یک گوشه لم داده اند یا خوابیده اند.


این چیز بدی نیست و برخی افراد هم واقعا ترجیح می‌دهند سگشان تنبل باشد تا اینکه نیاز باشد هر روز آن‌ها را بیرون ببرند.
 

 

 

 

پاگ

تنبل‌ترین نژاد‌های سگ

پاک‌ها تقریبا یک ساعت در روز فعال هستند. یکی از بزرگترین ویژگی‌های شخصیتی این سگ‌های کوچک شگفت انگیز تنبل بودن آن هاست. پاگ‌ها هنگام خواب خرناس می‌کشند و اغلب خواب هستند.

بول ماستیف

تنبل‌ترین نژاد‌های سگ

بول ماستیف‌ها شاید اندازه و قدرت زیادی داشته باشند، اما اصلا نژاد فعالی نیستند. فقط زمانی ممکن است آن‌ها را در حال کار و فعالیت ببینید که در حال ایجاد یک فضای باز برای یک چرت طولانی و خوب باشند.

بولداگ انگلیسی

تنبل‌ترین نژاد‌های سگ

خیلی‌ها فکر می‌کنند که بولداگ‌ها بامزه‌ترین سگ‌های روی زمین هستند. اما آن‌ها تنبل‌ترین حیوانات خانگی هم هستند. آن‌ها به طور میانگین ۴۴ دقیقه در روز فعالیت می‌کنند. اگر ویدئو‌های اسکیت بازی آن‌ها را دیده باشید شاید از این موضوع تعجب کنید، اما در واقع آن‌ها ترجیح می‌دهند تمام روز روی مبل لم بدهند.

چاو چاو

تنبل‌ترین نژاد‌های سگ

شاید چاو چاو تنبل‌ترین سگ کره زمین باشد. ما نمی‌گوییم سگ‌های تنبل بد هستند فقط به شما می‌گوییم کدام نژاد‌ها تنبل‌تر هستند. چاو چاو به طور متوسط ۴۳ دقیقه در روز فعال و عاشق خوابیدن است. آن‌ها بیشتر از آن که از یک فعالیت خوب لذت ببرند خوابیدن را دوست دارند.

نیوفاوندلند

تنبل‌ترین نژاد‌های سگ

نیوفاوندلند‌ها سگ‌های بزرگی هستند، اما تنها ۴۴ دقیقه در روز فعال اند. این سگ‌های دوست داشتنی برای کسانی که یک دوست وفادار و مورد اعتماد می‌خواهند مناسب هستند.

آکیتا

تنبل‌ترین نژاد‌های سگ

آکیتا‌ها هم ۴۵ دقیقه در روز فعال هستند. شاید این برای برخی افراد خسته کننده باشد، اما در واقع آکیتا‌ها برای افراد تنبل مناسب هستند. دم پیچ خورده بهترین ویژگی است که آن‌ها می‌توانند ارائه دهند، اما بیشتر اوقات روی زمین دراز کشیده اند.

باست هوند

تنبل‌ترین نژاد‌های سگ

باست هوند واقعا سگ تنبلی به نظر می‌رسد. با وجود چشم‌ها و گوش‌های افتاده حس می‌کنید همین الان می‌خواهند دراز بکشند و هیچ کاری نکنند… که البته درست هم احساس می‌کنید! باست هوند‌ها ۴۸ دقیقه در روز فعال هستند، اما واقعا وفادار هستند.


کوکر اسپانیل

تنبل‌ترین نژاد‌های سگ

شکی نیست که کوکر اسپانیل سگ زیبایی است، اما سگی نیست که ساعت‌ها بیرون برود، بدود و فعالیت کند. آن‌ها تنها ۵۰ دقیقه در روز فعال هستند.

شیبا اینو

تنبل‌ترین نژاد‌های سگ

شیبا اینو‌ها با لبخند‌های زیبایشان مشهور هستند که در هیچ حیوان دیگری نمی‌توانید ببینید. اما متاسفانه کمتر از یک ساعت در روز فعال هستند.

پیت بول تریر

تنبل‌ترین نژاد‌های سگ

پبت بول‌ها سگ‌های وحشی هستند، اما حقیقت این است که پیت بول تریر تنها ۵۴ دقیقه در روز فعالیت می‌کند. فقط آن‌ها را عصبانی نکنید…

سنت برنارد

تنبل‌ترین نژاد‌های سگ

سنت برنارد‌ها بزرگ و وفادار هستند. متاسفانه بیشتر چیز‌های بزرگ و وفادار بیشتر زمانشان را در حال استراحت هستند. سنت برنارد‌ها هم کمتر از یک ساعت در روز فعالیت می‌کنند.

شیتزو

تنبل‌ترین نژاد‌های سگ

این سگ‌ها فوق العاده دوست داشتنی و کوچک هستند، اما واقعا دوست ندارند زیاد بامزه باشند. آن‌ها ۵۵.۶ دقیقه در روز فعال هستند.

گری هوند

تنبل‌ترین نژاد‌های سگ

از نظر برخی افراد گری هوند‌ها زشت و نفرت انگیز هستند و از نظر برخی دیگر بسیار زیبا و دوست داشتنی هستند. در هر صورت این سگ‌های بزرگ ۵۶ دقیقه در روز فعالیت دارند.

ویپت‌ها سگ‌های جالبی هستند. آن‌ها موی زیادی ندارند و به نظر می‌رسد همیشه از چیزی می‌ترسند. آن‌ها کمتر از یک ساعت در روز بازی و فعالیت می‌کند.


منبع : برترین‌ها
دیدگاه شما در مورد : تنبل‌ترین نژاد‌های سگ+تصاویر

تنبل‌ترین نژاد‌های سگ+تصاویر

  • پربازدیدترین ها