یکشنبه 03 تیر 1397 07:48:47

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 48107

تاریخ انتشار : 17/12/1396 - 00:02

عربستان صحت اظهارات بن سلمان علیه ترکیه را تکذیب کرد

سفارت عربستان در آنکارا در بیانیه‌‏ای صحت اظهارات ولی‎عهد سعودی در قاهره را درباره اینکه ترکیه از «محورهای شرارت» در منطقه است، رد و اعلام کرد که مقصود بن سلمان ترکیه نبود.

عربستان صحت اظهارات بن سلمان علیه ترکیه را تکذیب کرد

به گزارش سوادکوه آنلاین، سفارت عربستان سعودی در آنکارا امروز چهارشنبه در بیانیه‌‏ای اعلام کرد کهریاض خبر منتشر شده درباره اینکه بن سلمان در جریان سفرش به قاهره، ترکیه را «از جمله محورهای شرارت» در منطقه توصیف کرده است، تکذیب می‏‌کند.

 

در ادامه بیانیه آمده است: «ولی عهد سعودی در گفت‎وگو با برخی خبرنگاران مصری در قاهره گفته بود که برخی نیروهای منطقه شر هستند، اما برخی از اصحاب رسانه مصر نقل کردند که بن سلمان گفته که ترکیه از جمله محورهای شر است».


در این بیانیه اعلام شد که «منظور ولی عهد سعودی، گروه‎ اخوان المسلمین و دیگر گروه‏های افراطی بود.»

بیشتر بخوانید:

پاسخ وزارت خارجه به اتهام های عربستان و مصر


لمیس الحدیدی خبرنگار مصری و معروف به طرفدار سرسخت السیسی که در نشست مطبوعاتی بن سلمان در قاهره حضور داشت، گفت که ولی عهد سعودی گفته است که «ترکیه، ایران و گروه‌های تروریستی» مثلث شرارت در منطقه هستند.


خبرنگار مصری افزود: بن سلمان در جمع خبرنگاران مصری اعلام کرد که «ترکیه می‌خواهد سیستم امپراطوی عثمانی را در منطقه پیاده کند و ایران نیز از طریق اخوان المسلمین می خواهد، انقلاب خودش را صادر کند».


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : عربستان صحت اظهارات بن سلمان علیه ترکیه را تکذیب کرد

عربستان صحت اظهارات بن سلمان علیه ترکیه را تکذیب کرد

  • پربازدیدترین ها