یکشنبه 03 تیر 1397 07:53:27

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 47906

تاریخ انتشار : 11/12/1396 - 14:52

غسل تعمید سلاح در آمریکا! +عکس

دو هفته پس از حمله مسلحانه مرگبار به مدرسه‌ای در فلوریدا، شماری از آمریکایی‌ها با حضور در یک کلیسا تفنگ‌های خود را غسل تعمید دادند.

غسل تعمید سلاح در آمریکا! +عکس

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از نیویورک تایمز، دوهفته پس از حمله مسلحانه به مدرسه‌ای در فلوریدا، شماری از آمریکایی‌ها به کلیسا رفتند و تفنگ‌های خود را غسل تعمید دادند. کلیسای شهر پنسیلوانیا که «صلح و وحدت جهانی!» نام دارد و عموما به دلیل برگزاری جشن عروسی مشهور است، میزبان این مراسم بود.

مقامات این کلیسا معتقدند، «میله آهنین» که در کتاب مقدس مسیحیان آمده است، همان تفنگ در عصر امروز است. از این رو آنها موظف به نگهداری و استفاده از آن هستد!

غسل تعمید سلاح در آمریکا

در این مراسم شرکت کنندگان تفنگ هایشان را با آب مقدس تبرک دادند. البته ماموران کلیسا پیش از برگزاری مراسم تفنگ‌ها را بازرسی کردند تا از نبود گلوله مطمئن شوند! مردان و زنان با داشتن تاج های طلایی و نقره‌ای ساخته شده از گلوله، در حالی که لباس ها ی سفید و صورتی پوشیده بودند و مسلسل‌های امروزی و پیشرفته خود را در دست داشتند، در این مراسم برای صلح و توانایی دفاع از خود دعا خواندند.

غسل تعمید سلاح در آمریکا

تصاویری که از این مراسم منتشر شده نشان می‌دهد بسیاری از اسلحه‌ها اتوماتیک و با توانایی شلیک‌های متعدد هستند.

مسئولان این کلیسا معتقدند اگر معلمان مدرسه فلوریدا مسلح بودند، می توانستند از کشتار دانش آموزان جلوگیری کنند. از دیگر عقاید جنجال‌برانگیز این کلیسا علاقه‌مندی به مسلح بودن تمام افراد جامعه است. این کلیسای جنجالی بارها توسط رسانه ها به شست و شوی مغزی و تاثیر نامناسب بر پیروانش متهم شده است؛ اما مسئولین این کلیسا چنین اتهاماتی را رد می‌کنند.

غسل تعمید سلاح در آمریکا

همزمان با برگزاری این مراسم، افراد بسیاری در حوالی  کلیسا دست به تجمع اعتراضی زدند.


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : غسل تعمید سلاح در آمریکا! +عکس

غسل تعمید سلاح در آمریکا! +عکس

  • پربازدیدترین ها