شنبه 05 خرداد 1397 02:37:41

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 4769

تاریخ انتشار : 20/02/1393 - 15:33

اختصاصی/عضو خبرگان رهبری در سوادکوه:

دشمنان آرزو داشتند ما برای مذاکره آغوش باز کنیم/ دعا کنید این مدیران خسارت بیشتری ندهند

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری نشستن ایران پای میز مذاکره را آرزوی دیرینه دشمنان دانست و گفت: هر قدمی که ما برمی داریم آنها طلبکار تر می شوند.

دشمنان آرزو داشتند ما برای مذاکره آغوش باز کنیم/ دعا کنید این مدیران خسارت بیشتری ندهند

به گزارش سوادکوه آنلاین، آیت الله معلمی در مراسمی که به مناسبت هفته عقیدتی سیاسی سپاه در سالن ارشاد شهر زیراب برگزار شد در جمع بسیجیان سوادکوهی با انتقادی نرم از برخی عملکردهای دولت اظهار داشت: باید همه دعا کنیم خداوند این دولت را در مسیر آرمان های امام(ره) و شهدا موفق کند چرا که عرصه عرصه خطرناکی است.

وی موضع رهبری در خصوص دولت و عملکرد آن را بسیار حکیمانه دانشت و ابراز داشت: دولت دست به کاری زد و با اندیشۀ درست یا غلط آمدند گفتند کلید حل مشکلات در دست ما است و ما می توانیم مشکلات جامعه را حل کنیم، به ظاهر رای اکثریت را هم حائز شدند.

آیت الله معلمی در ادامه تصریح کرد: البته آنهایی که الفبای مسائل انتخابات را بلد هستند می دانند که منطق این نبود که روحانی رای بیاورد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری آرای سرگردان را یکی از دلایل مهم پیروزی دولت تدبیر و امید در انتخابات بیان کرد و توضیح داد: این یک حساب دو دوتا چهار تا است، زمانی که یک دسته 5 کاندید داشته باشد و دستۀ دیگر یک کاندید، آرای سرگردان به سرعت به سمت یک کاندید می غلطد چرا که آنها احساس می کنند این یک نفر رای می آورد و به خاطر همین احساس به او رای می دهند.

وی با بیان این توضیحات گفت: به هر حال آنها الآن مدعی هستند و می گویند ما منطقی ارائه کردیم و اکثریت این منطق را قبول کردند، اگر اجازه دهید ما با مذاکره مشکلات مملکت را حل می کنیم.

معلمی ابراز داشت: اگر مقام معظم رهبری با مذاکره مخالفت می کرد آگاهان می دانستند مشکلات به این آسانی به دست این آقایان قابل حل نبود و طبیعی بود که اگر شیون و فریاد هم نمی کردند زبان حال همه این بود که آنها می خواستند مشکلات را حل کنند ولی نگذاشتند.

عضو خبرگان رهبری خاطر نشان کرد: موضع رهبری در این خصوص موضع تدبیر و موضع حکیمانه بود، ایشان فرمودند "خوشبین نیستم ولی مخالفت هم نمی کنم" این جمله خیلی معنا داشت.

آیت الله معلمی در مورد شرایط کنونی کشور با بیان اینکه مقصر تنها این دولت نیست اذعان داشت:ما از بیست سال پیش باید کمر همت را محکم تر می بستیم، ملتی که انقلاب کرد و می خواهد در مقابل آمریکا بایستد نباید اسباب بازی وارد و دلار خارج می کرد.

وی با اشاره به حدیث امام جعفر صادق(ع) که فرمودند:" کمال انسان در این است که دخل و خرج خود را منظم کند"، بیان کرد: این ملت می بایست صرفه جویی و قناعت پیشه می کرد ولی نکرد، هرچه نفت فروختند و دلار بدست آوردند همه را هزینه کردند.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری در ادامه سخنانش پای دولت احمدی نژاد را هم به میان کشید و با مقایسه دولت گذشته و دولت فعلی گفت: در دولت احمدی نژاد با اینکه به ظاهر آدم تخسی بود و محکم می ایستاد و خشن برخورد می کرد و به گفته برخی ها به جای تنش زدایی تنش افزایی می کرد اما در آن وقت اموال و دارایی ایران در آمریکا را مصادره نکرده بودند و از ورود فرستادۀ جمهوری اسلامی به سازمان ملل ممانعت به عمل نیاورده بودند اما الآن این کار را انجام دادند!

معلمی اضافه کرد: آنها آرزو داشتند ما برای مذاکره آغوش خود را باز کنیم، هر قدمی که ما بر می داریم طلب کاری آنها بیشتر می شود، تا دیروز می گفتند هسته ای امروز خیلی قرص و محکم مدعی حقوق بشر هستند و دم از عدم رعایت حقوق بشر در ایران می زنند.

وی با اشاره به جنایات آمریکا در عراق، افغانستان و سوریه اعلام کرد: ایران حداکثر نیرویی که در سوریه دارد نیروهای آموزش دهنده هستند که به نیروهای مردمی ارتش سوریه آموزش می دهند.

این عضو مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: الآن آمریکای بی حیا  رسما می گوید جمهوری اسلامی تروریست دولتی است و تروریست را صادر می کند، این ها نتیجه مذاکرات است.

آیت الله معلمی در پایان گفت: با تمام این تفاسیر هر کسی که به این نظام، امام(ره) و شهداء علاقه مند است باید دعا کند این دولت با این مدیران موفق شود و مدیران آن خسارت بیشتری ندهند.

 برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر شنبه 20 اردیبهشت 1393 - 18:33
    علی توکلی

    فعلا ضرر را از هر کجا متوقف کنیم سود است ، من یک واحد مرغداری در سواد کوه را که 9 سال است تعطیل مباشد را جهت راه اندازی خریداری و در شرف راه اندازی هستم که علاوه بر اشتغال 35 نفر توان تولید سالیانه 1500 تا 1800 گوشت مرغ را نیز دارد ، بجای این بحث ها بیایید کمک کنیم اینگونه طرحها به نتیجه بنشیند

    0 1
دیدگاه شما در مورد : دشمنان آرزو داشتند ما برای مذاکره آغوش باز کنیم/ دعا کنید این مدیران خسارت بیشتری ندهند

دشمنان آرزو داشتند ما برای مذاکره آغوش باز کنیم/ دعا کنید این مدیران خسارت بیشتری ندهند

  • پربازدیدترین ها