سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 22:53:36

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 4768

تاریخ انتشار : 19/02/1393 - 12:00

اختصاصی/ سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

تب عربستانی در شیرگاه یک قربانی گرفت

یک کودک 6 ساله در شیرگاه بر اثر ابتلاء به بیماری موسوم به تب عربستانی درگذشت.

تب عربستانی در شیرگاه یک قربانی گرفت

به گزارش سوادکوه آنلاین، کودک 6 ساله شیرگاهی روز یکشنبه(13/02/93) بر اثر ابتلاء به بیماری موسوم به تب عربستانی درگذشت.

فرماندار سوادکوه شمالی اعلام کرد: پزشکان برای جلوگیری از شیوع این بیماری در شهرستان اقدام به واکسیناسیون تمامی نزدیکان این کودک کرده اند.

گفتنی است تب عربستانی یا مننژیت نوعی بیماری واگیر دار است که موجب عفونت وتورم در مغز و در نهایت منجر به مرگ بیمار می شود.

این بیماری بیشتر در عربستان و بین زائرین بیت الله الحرام شیوع دارد از این رو تمامی کسانی که قصد سفر به خانه خدا را دارند باید حتما نسبت به این بیماری واکسینه شودند.

گفتنی است شهرستان جدید التاسیس سوادکوه شمالی از لحاظ پزشکی و تجهیزات بیمارستانی از وضعیت بدی برخوردار است و با اینکه در دولت قبل کلنگ ساخت بیمارستان 50 تخته خوابی تامین اجتماعی  زده شده اما تا کنون اقدامی موثری انجام نگرفت.

امیدواریم مسئولین امر با تلاش و پیگیری بیشتر بتوانند معضل نبود بیمارستان در شهرستان را برطرف کنند تا ساکنین سوادکوه شمالی مجبور نباشند برای درمان به شهرستان های هم جوار مراجعه کنند.

 برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر جمعه 19 اردیبهشت 1393 - 15:30
    سوادکوهی دلواپس

    آقای هادی حسینی.!!! برادر کجای کاری؟ اگه پیگیر ساخت بیمارستان بودی و بجای مهره چینی در شهرداری ها و فرمانداری ها و ..... و بجای سوادکوه شمالی جنوبی و ایجاد دو دستگی در بین مردم مظلوم،باصداقت، عزیز و محروم سوادکوه به فکر ساخت این موارد اساسی و زیر بنایی بودی. شاید الان با وجود بیمارستان و امکانات درمانی این کودک عزیز و بیگناه همچنان در آغوش خانواده سرگرم بازی با عروسکهایش بود.... تمام شماها که مسئولیت دارید باید پاسخگوی خدا و خلق خدا باشید.

    14 0
دیدگاه شما در مورد : تب عربستانی در شیرگاه یک قربانی گرفت

تب عربستانی در شیرگاه یک قربانی گرفت

  • پربازدیدترین ها