شنبه 30 تیر 1397 23:41:27

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 47674

تاریخ انتشار : 01/12/1396 - 22:54

مسؤول مرکز راویان سازمان حفظ آثار:

حضرت زهرا(س) بهترین نماد ولایت‌پذیری است/ 3 استراتژی امام راحل در دوران دفاع مقدس

مسؤول مرکز راویان سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس کشور با اشاره به اینکه حضرت زهرا(س) به عنوان اولین فدایی ولایت‌ بود، گفت: اگر می‌خواهیم فاطمه زهرا(س) را بشناسیم باید از ولادت تا شهادت آن بانوی نمونه اسلام را بررسی کنیم.

حضرت زهرا(س) بهترین نماد ولایت‌پذیری است/ 3 استراتژی امام راحل در دوران دفاع مقدس

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از بلاغ، سردار ابوالفضل مسجدی در پانزدهمین یادواره ۴۴ شهید دهستان کِسِلیان بخش زیراب شهرستان سوادکوه اظهار کرد: برکات فراوانی در یادواره‌های شهدا وجود دارد و مجلس سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) نیز به آن ارزش و اعتبار ویژه داد.

وی افزود: شهدا میزبان هستند و آن‌قدر دارای کرامت هستند که همه را بدون توجه به خط و خطوط دعوت می‌کنند و در دفاع مقدس هم همه دعوت بودند ولی برخی برای حضور در جبهه‌ها توفیق یافتند.مسؤول مرکز راویان سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس کشور خاطرنشان کرد: حضرت زهرا(س) به عنوان اولین فدایی ولایت‌ بود.

مسجدی افزود: پیامبر‌گرامی اسلام به عنوان جایگاه نور و حضرت علی(ع) به عنوان روشنایی و نور و حضرت فاطمه‌زهرا(س) به عنوان محافظ نور و جایگاه نور بود.

وی یادآور شد: امام خمینی(ره)، ولایت‌فقیه را همان ولایت رسول‌ خدا بیان‌ کرد و در جای دیگر ولایت‌ فقیه را استمرار خط انبیا توصیه کردند.

مسؤول مرکز راویان سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌ مقدس کشور تصریح کرد: حرف امام راحل و رهبر معظم انقلاب به عنوان ولی فقیه و جانشین حضرت صاحب الزمان(عج) است و برای دفاع از این جایگاه، جوانان ما به جبهه رفتند و کشورهای بلوک شرق و غرب و مرتجعین عرب در دفاع مقدس به همراهی صدام قصد نابودی انقلاب اسلامی و ولایت‌فقیه را داشتند.

این مسئول اظهار‌کرد: رزمندگان اسلام با تأسی از امام حسین(ع)، حضرت زهرا(س) و ائمه معصوم(ع) در جبهه حضور‌ داشتند و با فرمان ولایت فقیه در جبهه‌ها فداکاری کردند.

مسجدی با اشاره به خاطرات سرداران دفاع‌مقدس از شهید حسین خرازی و سه استراتژی امام‌ راحل در دفاع‌ مقدس افزود: جنگ با دشمن، بیرون راندن دشمن از میهن‌ اسلامی و تنبیه متجاوز، سه استراتژی امام‌ راحل در دفاع‌ مقدس بود که با فداکاری‌های شهدا به این اهداف دست یافتیم.

وی خاطرنشان کر د:رزمندگان هر‌جا با مشکل روبرو می‌شدند از ائمه و حضرت فاطمه‌زهرا(س) استمداد می‌گرفتند و گِره‌های آنان در دفاع‌ مقدس باز‌ می‌شد.

مسؤول مرکز راویان سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع‌مقدس کشور در پایان گفت: هر کسی در خیمه شهدا قرار گرفت، زیر خیمه ولایت‌فقیه قرار‌ دارد.دیدگاه شما در مورد : حضرت زهرا(س) بهترین نماد ولایت‌پذیری است/ 3 استراتژی امام راحل در دوران دفاع مقدس

حضرت زهرا(س) بهترین نماد ولایت‌پذیری است/ 3 استراتژی امام راحل در دوران دفاع مقدس