جمعه 26 مرداد 1397 06:23:42

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47658

تاریخ انتشار : 29/11/1396 - 11:10

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه خبر داد

سوادکوه میزبان 12 شهید خوشنام

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه از میزبانی 12 شهید خوشنام در این شهرستان خبر داد.

سوادکوه میزبان 12 شهید خوشنام

به گزارش سوادکوه آنلاین، محمد ابراهیمی امروز در جمع خبرنگاران سوادکوه با اشاره به اینکه زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، اظهار کرد: احیای ارزش‌های شهادت و تببین اهداف آن، ادامه راه انقلاب است.

وی با بیان اینکه شهدا همواره مورد تأسی مردم بوده‌اند، این امر را ناشی از اخلاص شهدا دانست و افزود: کار آنها در راه خدا و برای خدا بوده و خداوند نیز عنایت ویژه مردم را متوجه شهدا کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه با اشاره به اینکه برای توجه مردم به برخی از مراسم‌ها، تلاش بسیاری انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: اما تشریف فرمایی شهدا و استقبال مردم از آنها همواره بسیار گسترده است و شهدا رهروان خود را در اطراف خود جمع می‌کنند.

ابراهیمی بر اطلاع‌رسانی بیشتر در این زمینه تأکید و تصریح کرد:هجمه دشمن برای از بین بردن راه شهدا و کمرنگ کردن یاد آنهاست.

وی به ورود 12 شهید خوشنام به استان مازندران از محور سوادکوهاشاره و اظهار کرد: این شهدا، روز دوشنبه 30 بهمن ماه ساعت 2 بعداظهر وارد شهر پل‌سفید شده و در وردی شهر مورد استقبال مردم قرار گرفته و تا میدان شهر تشییع خواهند شد و در ساعت 3 بعداظهر وارد شهر زیراب شده و از میدان تا ایستگاه مینی‌بوس این شهر نشییع خواهند شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه با بیان اینکه این شهدای خوشنام 20 تا 26 سال بوده‌اند، افزود: این شهدا در عملیات‌های رمضان، والفجر1 و 8، محرم و خیبر به فیض شهادت نائل گشته‌اند.

این مقام مسئول در پایان از تشییع پیکر پاک یکی از این شهدای گمنام در روز سه‌شنبه، همزمان با برگزاری پانزدهمین یاواره شهدای دهستان کسلیان در روستای بهمنان خبر داد.

 دیدگاه شما در مورد : سوادکوه میزبان 12 شهید خوشنام

سوادکوه میزبان 12 شهید خوشنام