شنبه 27 مرداد 1397 21:18:27

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47607

تاریخ انتشار : 27/11/1396 - 15:44

امام‌جمعه پل‌سفید:

ملت ایران در 22 بهمن جواب‌ خائنین را دادند

امام‌ جمعه پل‌سفید در خطبه‌های نماز‌ جمعه این شهر گفت: ملت در 22 بهمن جواب کسانی که با خائنین ساختند را دادند.

ملت ایران در 22 بهمن جواب‌ خائنین را دادند

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام حسن قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر پل‌سفید اظهار کرد: تقوا، صورت‌ها را نورانی و خدا را از انسان راضی می‌کند و درجات معنوی انسان را بیشتر می‌کند.


وی افزود: تبعیت محض از قرآن حضرت محمد (ص) باعث تقوا می‌شود و حلال و حرام الهی در قرآن وجود‌ دارد.

امام‌ جمعه پل‌سفید با اشاره به اینکه اصل هدایت در ادیان مختلف وجود‌دارد، تصریح کرد: اجرای فرمان الهی در دستور‌کار پیامبران قرار‌داشت و کنار‌گذاشتن حسد، جهل و جنگ باعث می‌شود که انسان حقیقت را بفهمد.

این مسئول با بیان اینکه حضرت فاطمه زهرا(س) میزان و عدل در داوری است، خاطر‌نشان کرد: حضرت فاطمه زهرا(س) تکلیف در موضوع مبارزه با نفاق و کفر داشت و در این تکلیف، امتحان‌شد و او می‌خواست تا نظام امامت که امر‌خدا و وعده رسول‌خدا بود نهایت استقامت و نهایت مظلومیت در مبارزه و نیز در بستر بیماری‌داشت.

قربانی با اشاره به اینکه فدک حق مسلم حضرت‌زهرا(س) بود که از ایشان گرفتند به وصیت ایشان درباره دفن شبانه، اظهار‌کرد: اگر کسی نماز می‌خواند، مشروعیت برای غاصبان بود و با این حرکت عبادی به وصایای رسول‌خدا عمل‌کرد.

وی ضمن تقدیر از راهپیمایی با‌شکوه 22 بهمن‌ماه، تصریح کرد: به خارج‌نشینان که برخی‌ها را تحریک می‌کنند می‌گویم به داخل کشور بیایند و مکان‌هایی را برای تجمع اعلام می‌کنند خودشان هم بیایند، روحانیت با شاه در داخل کشور مبارزه می‌کردند و اگر مبارزید در داخل بیاید و مبارزه کنید.

امام‌ جمعه پل‌سفید در پایان گفت: ملت در 22 بهمن جواب کسانی که با خائنین ساختند را دادند، این خائنین در هشت سال دفاع مقدس جوانان ما را شهید کردند به داخل کشور بیایند تا وزن دشمنان انقلاب اسلامی مشخص شود، راهپیمایی 22 بهمن امسال پل‌سفید بعد از انقلاب بی‌نظیر‌بود.دیدگاه شما در مورد : ملت ایران در 22 بهمن جواب‌ خائنین را دادند

ملت ایران در 22 بهمن جواب‌ خائنین را دادند