سه شنبه 23 مرداد 1397 16:06:44

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 47453

تاریخ انتشار : 22/11/1396 - 07:34

پرترافیک‌ترین شهر‌های جهان معرفی شدند

موسسه پژوهشی اینریکس آمریکا لیستی از پرترافیک‌ترین شهر‌ها و کشور‌های جهان را اعلام کرد.

پرترافیک‌ترین شهر‌های جهان معرفی شدند

به گزارش سوادکوه آنلاین، لس آنجلس برای ششمین سال متوالی در صدر پرترافیک‌ترین شهر‌های جهان قرار گرفت.

موسسه پژوهشی اینریکس آمریکا لیستی از پرترافیک‌ترین شهر‌ها و کشور‌های جهان را اعلام کرد. این پژوهش درباره 38 کشور جهان صورت گرفته است.

طبق این پژوهش، رانندگان در لس‌آنجلس آمریکا بیشترین وقت را در راه‌بندان‌های این شهر تلف می‌کنند. بنا بر داده‌های این پژوهش هر شهروند لس‌آنجلسی سالیانه بطور متوسط 102 ساعت را در خودروی خود در ترافیک می‌گذراند. پس از لس آنجلس، مسکو، پایتخت روسیه با متوسط 91 ساعت اتلاف وقت شهروندان در ترافیک در رده دوم پرترافیک‌ترین شهر‌های جهان قرار دارد.

نیویورک (آمریکا)، سائوپائولو (برزیل)، سان فرانسیسکو (آمریکا)، بوگوتا (کلمبیا)، لندن (انگلیس)، آتلانتا (آمریکا)، پاریس (فرانسه) و میامی (آمریکا) در مکان‌های سوم تا دهم این رده‌بندی قرار دارند.

پرترافیک‌ترین شهر‌های جهان معرفی شدند

در رده‌بندی پرترافیک‌ترین کشور‌های جهان وضعیت متفاوت است. تایلند با حداکثر 56 ساعت اتلاف وقت در راه‌بندان‌های شهری پرترافیک‌ترین کشور جهان شناخته شده است.

پس از این کشور، اندونزی، کلمبیا، ونزوئلا، روسیه، آمریکا، برزیل، آفریقای جنوبی، ترکیه و انگلیس پرترافیک‌ترین کشور‌های جهان بر اساس این پژوهش هستند. این گزارش نشان می‌دهد وضع بدترین شهر‌ها و کشور‌ها از نظر اتلاف وقت در ترافیک نسبت به سال گذشته تغییر چندانی نکرده است.


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : پرترافیک‌ترین شهر‌های جهان معرفی شدند

پرترافیک‌ترین شهر‌های جهان معرفی شدند