یکشنبه 31 تیر 1397 07:17:27

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیشنهاد سردبیر
چاپ

کد خبر : 47382

تاریخ انتشار : 16/11/1396 - 07:05

آشوب‌ها هم تقصیر ائمه جمعه است!

اصلاح طلبان هنوز مانده‌اند که آشوب‌های دی ماه اتفاق خوبی بوده و باید چنین افتخاری! را به نام خود ثبت کنند.

آشوب‌ها هم تقصیر ائمه جمعه است!

به گزارش سوادکوه آنلاین، روزنامه جوان در ستون اخبار ویژه خود نوشت:

اصلاح طلبان هنوز مانده‌اند که آشوب‌های دی ماه اتفاق خوبی بوده و باید چنین افتخاری! را به نام خود ثبت کنند یا آنکه کارشکنی بوده و باید گردن رقیب بیندازند! در مسیر تحلیل آشوب‌هاگاه از تهمت هم دریغ نکرده‌اند و در تازه ترین این موارد، علی یونسی، دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی، ائمه جمعه و برخی نهادها و ارگان‌ها را منشأ آشوب‌های اخیر دانست. او در پاسخ به این سؤال که «شما هم موافقید که منشأ این اعتراضات از تریبون‌های رسمی آغاز شد؟» می‌گوید که «بله؛ بدون شک این اتفاق رخ داده است. متأسفانه برخی از ائمه جمعه، صداوسیما، برخی روزنامه‌ها و برخی ارگان‌ها و نهادها در این زمینه نقش داشتند که این نقش، انکارناپذیر است!»

 

بیشتر بخوانید:

آب سرد «دانشگاه مریلند» بر پیکر آشوب‌های ایران

افشای پشت پرده ناآرامی های اخیر

 

چند روز پیش ابراهیم اصغرزاده، فعال سیاسی اصلاح طلب در مصاحبه با روزنامه اعتماد گفته بود که«... اصلاح‌طلب‌ها در این اعتراض‌ها تحلیل غلط دیگری هم داشتند و آن این بود که فکر می‌کردند معترضین کسانی بودند که صندوق رأی را تحریم کرده یا لاییک هستند. در حالی که بخش مهمی از معترضین ناامیدانی بودند که در اردیبهشت ماه با امید به روحانی رأی دادند و امروز از رأی خود ناامید شده‌اند». 

نکته مهم این است که اظهارنظرهایی امثال آنچه علی یونسی می‌گوید، جز دوقطبی سازی و ایجاد کینه که البته یقیناً می‌تواند پیگیری قضایی هم به سبب ایراد تهمت به همراه داشته باشد، فایده‌ای ندارد. مشاوران رئیس جمهور به جای آنکه رئیس جمهور را در حل دغدغه‌های اساسی مردم که اغلب اقتصادی و معیشتی است، همراهی کنند، متأسفانه بدتر آدرس غلط می‌دهند و باعث حل نشدن مشکلات می‌شوند. 


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : آشوب‌ها هم تقصیر ائمه جمعه است!

آشوب‌ها هم تقصیر ائمه جمعه است!