جمعه 26 مرداد 1397 06:21:08

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47366

تاریخ انتشار : 13/11/1396 - 14:33

امام‌ جمعه سوادکوه‌ شمالی:

آقای رئیس جمهور، مسئولان شما حرف مردم را نمی‌شنوند/ مشکل امروز ما بی‌مسئولیتی است

امام‌ جمعه سوادکوه‌شمالی با اشاره به اینکه مشکل امروز ما بی‌مسئولیتی مسئولان است، گفت: آقای رئیس جمهور، بدانید که مسئولان شما حرف مردم را نمی‌شنوند.

آقای رئیس جمهور، مسئولان شما حرف مردم را نمی‌شنوند/ مشکل امروز ما بی‌مسئولیتی است

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از بلاغ، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز‌ جمعه این هفته سوادکوه‌شمالی اظهار کرد: فلسفه وجودی ازدواج ایجاد آرامش است و باید بستر آرامش همسر فراهم شود.

وی به جایگاه مسجد اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی ریشه در مسجد دارد و دشمنان می‌دانند تا مناره‌های مسجد وجود دارد آن ها هیچ کاری نمی‌توانند انجام دهند.

امام‌ جمعه سوادکوه‌شمالی تنها راه برون‌رفت کشور از وضعیت فعلی را اقتصاد مقاومتی  دانست و با اشاره به دستاوردهای انقلاب گفت: در عرصه‌های مختلف در کشور کارهای خوبی صورت گرفت و به طور مثال ایران به عنوان نهمین کشور دنیاست که دانش پرتاب ماهواره دارد.

این مسئول با تاکید بر اینکه باید کارهای بزرگ را باید به اهلش سپرد افزود: مشکل امروز ما بی‌مسئولیتی مسئولان است وقتی مشکلات را به استاندار و معاون سیاسی انتقال می‌دهیم توجهی نمی‌کنند باید این موضوع را به چه کسانی گفته شود.

ابراهیمی در ادامه ضمن انتقاد از تخریب ساختمان اداره برق این شهرستان تصریح کرد: چه کسی باید به مردم جوابی منطقی بدهد.

وی با بیان اینکه یا ضعفی هست و یا گوش شنوا نیست به حضور رئیس جمهور در جوار حرم امام راحل اشاره و اظهار کرد: آقای رییس جمهور چرا می‌گویید رژیم شاه حرف مردم را نشنید ولی حرف انقلاب را شنید شما از کدام انقلاب صحبت می‌کنید و منظورت چیست؟ مگر با مردم زندگی نمی‌کنید بدانید که مسئولان شما حرف مردم را نمی‌شنوند.

امام جمعه سوادکوه شمالی در پایان با اشاره به ورود استاندار مازندران در روز یکشنبه به سوادکوه شمالی گفت: من امام جمعه در کدام جلسه تصمیم‌گیری دعوت شدم که حرف مردم را بزنم و کدام فرماندار آمد و از ما تریبون خواست تا با مردم حرف بزند ولی ما همکاری نکردیم.دیدگاه شما در مورد : آقای رئیس جمهور، مسئولان شما حرف مردم را نمی‌شنوند/ مشکل امروز ما بی‌مسئولیتی است

آقای رئیس جمهور، مسئولان شما حرف مردم را نمی‌شنوند/ مشکل امروز ما بی‌مسئولیتی است