پنج شنبه 25 مرداد 1397 03:15:06

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47358

تاریخ انتشار : 11/11/1396 - 18:38

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه خبر داد

برگزاری مسابقه دومیدانی کشوری پیشکسوتان در سوادکوه

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه از برگزاری مسابقه دو میدانی کشوری پیشکسوتان در این شهرستان خبر داد.

برگزاری مسابقه دومیدانی کشوری پیشکسوتان در سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، رضا احمدزاده عصر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان سوادکوه، به برگزاری مسابقه دو میدانی کشوری پیشکسوتان در شهرستان سوادکوه در 19 بهمن ماه، اشاره و اظهار کرد: در این مسابقه، قهرمانان پیشکسوت تیم ملی دو میدانی حضور خواهند داشت.

وی با بیان اینکه تیم والیبال شهرستان در بازی مرحله اول لیگ دسته دو والیبال با برتری بر تیم والیبال جویبار، صدرنشین گروه خود است، از میزبانی شهرستان سوادکوه در مرحله دوم این سری از مسابقات خبر داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه یکی از مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی-‌ورزشی شهرستان را پروژه سالن چندمنظوره شهر آلاشت دانست و گفت: احداث این مجموعه هزارمتری، یازده سال به‌طول انجامیده است، که اکنون، با اختصاص اعتبار 150 میلیون تومان، انتظار می‌رود این پروژه تا پایان سال آینده به بهره‌برداری برسد.

احمدزاده از ورود سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای احداث کمپ ورزشی به متراژ 5 هزار متر در روستای تاریخی لاجیم خبر داد و تصریح کرد: این مجموعه شامل مجتمع اقامتی ورزشی ویژه تیم‌های ورزشی، زمین فوتبال و والیبال ساحلی، سالن فوتسال با چمن مصنوعی، سالن سرپوشیده چندمنظوره، استخر و زمین تنیس خواهد بود و در حال حاضر، پیگیر کسب مجوز از اداره‌کل ورزش استان هستیم تا فاز اول آن با 6 میلیارد تومان آغاز شود.

وی با بیان اینکه در هفته آینده مسابقات کشتی چندجانبه در سه رده سنی با همکاری ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه در این شهرستان برگزار می‌شود، افزود: همچنین، 32 برنامه و مسابقه سازماندهی‌شده از جمله 2 همایش پیاده‌روی روستایی و شهری در این ایام در شهرستان انجام خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه با اعلام اینکه در مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته نوجوانان در اصفهان، سیدطاها حسینی مقام اول قهرمانی کاراته کشور را در رده سنی خود کسب کرد، ادامه داد: در رده بزرگسالان نیز از شهرستان، به مساابقات انتخابی تیم ملی در کردستان، اعزام داریم.

احمدزاده در پایان از راه‌اندازی هیئت شمشیربازی شهرستان خبر داد و افزود: رئیس این هیئت، شهردار پل‌سفید است و مقرر شد تا به‌زودی سالن شمشیربازی این شهرستان تجهیز شود.

 دیدگاه شما در مورد : برگزاری مسابقه دومیدانی کشوری پیشکسوتان در سوادکوه

برگزاری مسابقه دومیدانی کشوری پیشکسوتان در سوادکوه