جمعه 26 مرداد 1397 06:22:26

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47322

تاریخ انتشار : 04/11/1396 - 16:43

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه خبر‌ داد

نصب‌ و راه‌اندازی دستگاه تله‌متری خطوط انتقال و مخازن آب در سوادکوه

مدیر امور آبفاشهری سوادکوه ازنصب‌ و راه‌اندازی دستگاه تله‌متری خطوط انتقال و مخازن آب در این شهرستان خبر داد.

نصب‌ و راه‌اندازی دستگاه تله‌متری خطوط انتقال و مخازن آب در سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، محمد‌رضا اسماعیلی امروز در جلسه برنامه‌ریزی فعالیت‌های امور آبفا شهری این شهرستان، اظهار کرد: عملکرد 9 ماه امسال امور آب و فاضلاب سوادکوه تدوین‌ شد و در اختیار افکار عمومی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به شستشوی مستمرمخازن سطح شهرستان سوادکوه، خاطرنشان کرد: شستشوی شبکه توزیع به طول 11 کیلومتر در سطح شهرستان سوادکوه هم اجرایی می‌شود.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری سوادکوه به نمونه‌برداری کنترل کیفیت آب‌شرب و آزمون «باکتریولوژی» در سطح شهرستان به تعداد 268 مورد اشاره و اظهار کرد: نگهداری خط انتقال با ترمیم و رفع‌شکستگی به تعداد 39 مورد و 3 دستگاه شیر‌هوا و 5 دستگاه شیر‌تخلیه در مسیر خط‌ انتقال دراسله نصب شد.

اسماعیلی افزود: رفع شکستگی 9 ماه امسال در شهرستان سوادکوه به هزار و 522 مورد و تعویض کنتورهای‌خراب به تعداد 395 فقره اجرایی‌شد.

وی از بهره‌برداری مناسب و آنلاین شبکه، نصب‌ و راه‌اندازی دستگاه تله‌متری در خطوط انتقال و مخازن خبر‌ داد و تصریح‌ کرد: تعویض واصلاح خطوط انتقال به طول 13 هزار و 970 متر در سطح شهرستان واصلاح انشعاب‌های فرسوده به تعداد 493 فقره و احداث مخزن 500 متر‌مکعبی در شهر آلاشت و حفر یک حلقه چاه آزمایشی واقع در استل‌آلاشت و بازسازی ایستگاه پمپاژ بین‌راهی چشمه هلی‌خامن در شهر آلاشت نیز اجرایی شد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری سوادکوه در پایان از نصب شیر تخلیه 100 میلی‌متری برروی لوله 400 میلی‌متری خط انتقال دراسله واقع در ارات‌بن توسط همکاران امور آب و فاضلاب سوادکوه خبر‌ داد و اظهار کرد: تعویض شیر‌فلکه 250 میلیمتری تخلیه‌مخزن عباس‌کتی زیراب توسط همکاران امور آب و فاضلاب سوادکوه انجام‌ شد.

 دیدگاه شما در مورد : نصب‌ و راه‌اندازی دستگاه تله‌متری خطوط انتقال و مخازن آب در سوادکوه

نصب‌ و راه‌اندازی دستگاه تله‌متری خطوط انتقال و مخازن آب در سوادکوه