جمعه 26 مرداد 1397 06:26:30

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47294

تاریخ انتشار : 29/10/1396 - 10:38

امام‌ جمعه سوادکوه‌شمالی:

نمایندگان مجلس اگر فکری درباره اقتصاد نکنند، ممکن است که توپ در زمین مجلس بیافتد

امام‌ جمعه سوادکوه‌شمالی گفت: نمایندگان مجلس اگر فکری درباره اقتصاد و سؤال و استیضاح از مسؤلان اقتصادی نکنند، ممکن است که توپ در زمین مجلس بیافتد.

نمایندگان مجلس اگر فکری درباره اقتصاد نکنند، ممکن است که توپ در زمین مجلس بیافتد

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی در خطبه‌های نماز‌ جمعه این هفته سوادکوه‌شمالی ضمن تبریک روز پرستار به ولادت حضرت زینب(س) و عظمت آن حضرت اشاره‌ و اظهار کرد: حضرت زینب(س)، پرستاری از امام زمانش و دیگر مصیبت‌زدگان کربلا را بر‌عهده داشت و رسالت مهم پرستاری از نهضت حسینی و تبیین آن را به‌خوبی انجام‌داد تا آخرین رمق، دِین خود را به مکتب انجام‌داد.

وی خاطرنشان کرد: مقام حضرت زینب(س)، بزرگ است و آن حضرت را باید پرستار نهضت و انقلاب حسینی بنامیم و دفاع از قیام امام حسین(ع) را به صورت بی‌نظیری انجام‌ داد و آثار آن در تاریخ وجود‌ دارد. 

امام‌ جمعه سوادکوه‌شمالی افزود: نگهداری از دین، ایمان استوار، عشق الهی، عفاف و حجاب، ایستادگی در برابر استکبار، عشق به امام‌زمان و بصیرت از درس‌هایی است که هر روز باید مشق شود.

ابراهیمی به جنگ 22 روزه رژیم صهیونیستی در غزه اشاره و تاکید کرد: رؤیای شکست‌ناپذیری رژیم‌صهیونیستی در‌هم شکسته شد،.

وی خاطر‌نشان کرد: شکست رژیم‌صهیونیستی به‌معنای شکست آمریکا است و به دلیل حماسه‌آفرینی مردم‌غزه، 29 دی‌ماه روز غزه نام‌گذاری شد تا مثل روز جهانی‌قدس، پیام مظلومیت و حق‌طلبی مردم غزه به گوش جهانیان برسد.

امام‌ جمعه سوادکوه‌شمالی افزود: مقاومت مردم غزه نشان‌داد که عِده و عُده تأثیری در نتیجه پایداری ندارد.

ابراهیمی اظهار کرد: این را مسؤولان ما بدانند، نظام استکبار می‌خواهد که اعتقاد‌ عمومی مردم را به نظام کمرنگ کنند ولی ملت ما هوشیار است و فریب اجانب را نمی‌خورد.

وی با اشاره به پیام‌ اخیر مردم علیه ترامپ، تاکید کرد: امیدوارم رئیس‌ جمهور فریاد اعتراض مردم در رابطه با مشکلات اقتصادی را شنیده‌ باشند و با احساسات این مردم نمی‌شود بازی‌کرد و فهم و شعور مردم را نمی‌شود نادیده گرفت و با بعضی آمارها، لبخند‌ها و صحبت‌ها نمی‌شود مشکلات اقتصادی را حل کرد.

امام‌ جمعه سوادکوه‌شمالی در پایان با تسلیت حادثه کشتی نفت‌کش سانچی و جان‌سپردن 30 نفر، تصریح کرد: نمایندگان مجلس اگر فکری درباره اقتصاد و سؤال و استیضاح از مسؤلان اقتصادی نکنند، ممکن است که توپ در زمین مجلس بیافتد.دیدگاه شما در مورد : نمایندگان مجلس اگر فکری درباره اقتصاد نکنند، ممکن است که توپ در زمین مجلس بیافتد

نمایندگان مجلس اگر فکری درباره اقتصاد نکنند، ممکن است که توپ در زمین مجلس بیافتد