شنبه 27 مرداد 1397 09:31:56

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47254

تاریخ انتشار : 23/10/1396 - 10:15

رئیس هیأت کاراته پل‌سفید خبر‌ داد

برگزاری مسابقات قهرمانی کاراته مازندران در سوادکوه+تصاویر

رئیس هیأت کاراته پل‌سفید از برگزاری مسابقات قهرمانی کاراته سبک‌‌«وادو‌کا» مازندران در سوادکوه خبر‌ داد.

برگزاری مسابقات قهرمانی کاراته مازندران در سوادکوه+تصاویر

به گزارش سوادکوه آنلاین، کیوان کیان‌فر طی گفت‌وگویی با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی کاراته مازندران و استقبال استانی در سوادکوه، اظهار کرد: مسابقات قهرمانی کاراته سبک‌‌«وادو‌کا» مازندران به میزبانی سوادکوه و در رده‌های سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان در سالن شهیدان رضایی پل‌سفید برگزار‌ شد.

وی به حضور 8 شهر و شهرستان در این مسابقات اشاره کرد و افزود: سوادکوه‌، سوادکوه‌شمالی، قائم‌شهر، ساری، آمل، رویان، چالوس و بابل در مسابقات قهرمانی کاراته سبک‌‌«وادو‌کا» مازندران شرکت کردند.

رئیس هیأت کاراته پل‌سفید از حضور 370 کاراته‌کا در مسابقات قهرمانی کاراته سبک‌‌«وادو‌کا» مازندران خبر داد و با اشاره به کیفیت بالای این مسابقات، گفت: قائم‌شهر، ساری و سوادکوه به عناوین اول تا سوم دست‌یافتند.

کیان‌فر با اشاره به فعالیت 200 کاراته‌کای دختر و پسر در شهر پل‌سفید، از کسب رتبه دوم تیم کاراته نام‌آوران پل‌سفید در مسابقات نوجوانان کشور که در ماه گذشته  خبر داد و آن را از مهم‌ترین دستاورد‌های کاراته پل‌سفید در کنار سایر عناوین عنوان کرد.

وی در پایان تصریح کرد: 5مربی شامل 3مربی در بخش بانوان و 2مربی در بخش آقایان در پل‌سفید فعالیت‌ می‌کنند و رشته‌های انفرادی که عناوین بیشتری از رشته‌های تیمی برای شهرستان سوادکوه کسب می‌کنند نیاز به حمایت بیشتر مسؤولان است.


  دیدگاه شما در مورد : برگزاری مسابقات قهرمانی کاراته مازندران در سوادکوه+تصاویر

برگزاری مسابقات قهرمانی کاراته مازندران در سوادکوه+تصاویر