جمعه 01 تیر 1397 15:27:52

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47245

تاریخ انتشار : 22/10/1396 - 10:14

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌ سوادکوه خبر‌داد

برگزاری سومین جشنواره شعر‌ تبری «نوج» در سوادکوه+پوستر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه گفت: سومین جشنواره شعر‌تبری «نوج»، اردیبهشت‌ماه 1397 در سوادکوه برگزار می‌شود.

برگزاری سومین جشنواره شعر‌ تبری «نوج» در سوادکوه+پوستر

به گزارش سوادکوه آنلاین، سید‌یوسف موسوی‌شیخ در جلسه برنامه‌ریزی طرح‌های شاخص فرهنگی و هنری شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی، به اهمیت برگزاری جشنواره‌های فرهنگی و هنری اشاره و اظهار کرد: سومین جشنواره شعر‌تبری «نوج» با‌هدف گسترش فرهنگ بومی مازندران، کشف استعداد و پرورش‌آن و گسترش و ثبت زبان تبری، اردیبهشت‌ماه 1397 در سوادکوه برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: اِعراب‌گذاری آثار و ضمیمه‌شدن ترجمه آثار هم مورد توجه‌باشد که برای آن امتیازی در نظر گرفته‌می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی افزود: اثر نباید در کتابی درج‌شده‌ و یا برگزیده جشنواره‌ای باشد و ارسال مشخصات صاحب‌اثر شامل نام و نام‌خانوادگی، کد ملی و روز و ماه و سال تولد ضروری است.

موسوی‌شیخ با اشاره به بخش‌های جشنواره اظهارکرد: سومین جشنواره شعر‌تبری «نوج» در سه بخش جوان، بزرگسال و ویژه برگزار می‌شود که درج نام بخش در بالای اثر و ارسال کپی شناسنامه یا کارت‌ملی برای رده سنی تا 30‌سال لازم‌ است.

وی افزود: موضوع جشنواره «نوج»، آزاد و در همه قالب‌های شعری است و هر چهار دو ‌بیتی تبری و هر چهار کار کوتاه، یک اثر محسوب می‌شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی تصریح ‌کرد: بخش ویژه سومین جشنواره شعر‌تبری «نوج» با موضوع حفظ محیط‌زیست و منابع طبیعی است و مبلغ جوایز هم از 200 هزار تومان تا 700 هزار تومان است که در جدول جوایز پوستر جشنواره درج‌شد.

موسوی‌شیخ در پایان گفت: دبیر‌خانه دائمی جشنواره شعر تبری «نوج» در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی در شهر زیراب خیابان خدمات مستقر و شماره فکس ارسال آثار 01142453080 و آدرس پست الکترونیکی آن هم nouj.savadkooh@gmail.com است.

 دیدگاه شما در مورد : برگزاری سومین جشنواره شعر‌ تبری «نوج» در سوادکوه+پوستر

برگزاری سومین جشنواره شعر‌ تبری «نوج» در سوادکوه+پوستر

  • پربازدیدترین ها