شنبه 27 مرداد 1397 09:34:55

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47241

تاریخ انتشار : 21/10/1396 - 09:52

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه خبر‌ داد

فعالیت 29 مؤسسه و خانه قرآنی در سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی از فعالیت 29 مؤسسه و خانه قرآنی در این دو شهرستان خبر داد.

فعالیت 29 مؤسسه و خانه قرآنی در سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام غلامحسین ذاکری‌خطیر در بازدید از فعالیت‌های مراکز قرآنی شهرستان سوادکوه به اهمیت تلاوت، ترجمه و تفسیر قرآن، اشاره و اظهار کرد: قرآن شفای درد‌های جوامع بشری است و تلاش برای نهادینه‌کردن آن در زندگی و تقویت سبک‌زندگی قرآنی باید در اولویت‌ فعالیت‌ها باشد.

وی افزود: معلمان قرآن نقش برجسته‌ای در سلامت معنوی جامعه دارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خاطرنشان کرد: ارتباط مستقیم معلمان قرآنی با دانش‌آموزان با هدف آموزش مفاهیم قرآنی و استفاده از راهکار‌های خلاقانه و با توجه به شرایط سنی و خلق‌و خوی کودکان، نو‌جوانان و جوانان باشد.
ذاکری‌خطیر از فعالیت 29 مؤسسه و خانه قرآنی در سطح شهر‌ها و روستا‌های دو شهرستان خبر‌ داد و تصریح کرد: بیش از 70 طرح آموزشی قرآنی با آیین‌نامه‌های مدون وجود‌ دارد که به صورت 6 ماهه گزارش آن در قالب فرم‌های گزارش دریافت می‌شود و بیش از هزار و 200 نفر به صورت 6 ماهه از کلاس‌های قرآنی مراکز قرآنی تبلیغات اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی استفاده می‌کنند.

وی در پایان از وجود 9 خانه‌ عالم در سطح شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی خبر‌ داد و گفت: 6 خانه‌ عالم برای روستا‌های لاجیم، کالیکلا، بشل، ایوک، حاجی‌کلا، اتو و شهر آلاشت در حال ساخت است و سه خانه‌عالم در روستا‌های اندار‌گلی، چای‌باغ و کلیج‌خیل در حال استفاده است.دیدگاه شما در مورد : فعالیت 29 مؤسسه و خانه قرآنی در سوادکوه و سوادکوه‌شمالی

فعالیت 29 مؤسسه و خانه قرآنی در سوادکوه و سوادکوه‌شمالی