شنبه 27 مرداد 1397 09:37:18

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47167

تاریخ انتشار : 09/10/1396 - 09:52

رئیس شورای فرهنگ عمومی سوادکوه:

دین اسلام، ورزش را تشویق می‌کند

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سوادکوه گفت: ورزش برای سلامتی انسان‌ها لازم است و دین اسلام، ورزش را تشویق می‌کند.

دین اسلام، ورزش را تشویق می‌کند

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام حسن قربانی در جمع فعالان ورزشی استان مازندران که به میزبانی شهرستان سوادکوه و در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سوادکوه برگزار‌شد، به اهمیت ورزش‌ اشاره و اظهار کرد: از 25 سالگی که هورمون رشد متوقف می‌شود، اگر ورزش انجام نشود به پیری زود‌رس منجر می‌شود و مشکلات برای جامعه، خانواده و فرد ایجاد‌می‌شود.

وی با بیان اینکه سن‌پیری افراد در جامعه نسبت به گذشته کاهش پیدا‌کرد، افزود: پیری افرادی که ورزش می‌کنند را باید در دوره 80 سالگی تعریف کنند و در حال حاضر، پیری در 45 یا 50 سالگی تعریف می‌شود.

امام‌جمعه پل‌سفید خاطرنشان کرد: ورزش برای سلامتی انسان‌ها لازم است و دین اسلام، ورزش را تشویق می‌کند.

قربانی افزود: سوادکوه دارای استعداد‌های مختلفی است و در تماس تلفنی با استاندار که از سوادکوه عبور می‌کرد، گفتم که سوادکوه دروازه ورودی استان است و این شهرستان، شهید‌پرور است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان سوادکوه اظهار‌کرد: ورزش توسط امام راحل به صورت روزی 2 ساعت با تجویز پزشک انجام می‌شد و ورزش رهبر ‌معظم انقلاب هم قطع نمی‌شود و ورزش باید در اولویت ما قرار‌گیرد.

وی در پایان تاکید کرد: راهپیمایی و ورزش مختلط زن و مرد را قبول نداریم ولی ورزش زنان باید انجام‌شود.دیدگاه شما در مورد : دین اسلام، ورزش را تشویق می‌کند

دین اسلام، ورزش را تشویق می‌کند