جمعه 26 مرداد 1397 06:26:03

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 47164

تاریخ انتشار : 09/10/1396 - 09:49

مدير كل امور بانوان و خانواده مازندران در سوادکوه:

چاق‌تر‌ین زنان و مردان ایران در استان مازندران زندگی می‌کنند

مدير كل امور بانوان و خانواده مازندران، در سوادکوه گفت: چاق‌تر‌ین زنان و مردان ایران در استان مازندران زندگی می‌کنند که دلیل عمده آن کم‌تحرکی است.

چاق‌تر‌ین زنان و مردان ایران در استان مازندران زندگی می‌کنند

به گزارش سوادکوه آنلاین، مریم جمشیدی با اشاره به اینکه اداره کل ورزش و جوانان مازندران از ادارات همراه با اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری است، اظهار‌ کرد: چاق‌تر‌ین زنان و مردان ایران در استان مازندران زندگی می‌کنند که به دلیل کم‌تحرکی است و مدیران ادارات و نهاد‌ها موضوع سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌‎ها ورزش را از خودشان شروع کنند.

وی تاکید کرد: یک‌ زن سالم به معنای یک خانواده سالم و خانواده‌ سالم به معنای قدم‌برداشتن در مسیر جامعه سالم است.

مدير كل امور بانوان و خانواده مازندران افزود: خانم‌ها باید خودشان را باور کنند و اگر در جلسات شرکت‌ کردند در آخر جلسه ننشینند.

جمشیدی با آرزوی اینکه مدیریت زنان به جایی برسد که دیگر شورای اداری کاملا مردانه نداشته باشیم، خاطر‌نشان کرد: کشور ما ایران‌ اسلامی است و نیمی از جمعیت آن زنان هستند و اگر این موضوع را باور کنیم و آن عملیاتی شود، زندگی بهتری خواهیم‌ داشت.

وی در جمع رؤسا و نائب‌رئیسان ادارات ورزش و جوانان شهر‌ها و شهرستان‌های استان مازندران با اشاره به اینکه مدیریت در استان مازندران، صبر و سعه‌صدر ویژه می‌طلبد، به نمایندگی از زنان استان مازندران از مدیر‌کل ورزش و جوانان مازندران تشکر ‌کرد و گفت: باید به این باور برسیم که توسعه از مسیر و شاهراه زن توانمند عبور می‌کند.

 


منبع : بلاغ
دیدگاه شما در مورد : چاق‌تر‌ین زنان و مردان ایران در استان مازندران زندگی می‌کنند

چاق‌تر‌ین زنان و مردان ایران در استان مازندران زندگی می‌کنند